Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a tetovál...

Kinek mi a véleménye a tetoválásokról?

Figyelt kérdés
aug. 26. 15:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"kb. az 1990-es évek végéig csak a börtönviselteknek volt tetoválása"

Ez definitív NEM IGAZ, már a 70-es években is volt másoknak is tetoválása, csak általában nem nagy és nem feltünö helyen, a 90-es években meg elég sok mindenkinek, akik teljesen normális emberek voltak.

aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
47%

ma 20:48


Én kisvárosi vagyok, felénk nem. Az ezredforduló kezdett trend lenni a rbancrendszámok megjelenésével, addig csak kocsmatöltelékeken láttam "Mari" típusú tetkókat.

aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Rossz véleménnyel vagyok róla, - mert primitív önkifejezési módnak vélem!

Látok elég hirdetést - a leglehetetlenebb felületeken, - szükségtelennek vélem saját elhatározásból megjelöltetnie magát egy embernek. Az meg végképp érthetetlen, hogy vannak, akik akármilyen okból arra is pénzt költenek, hogy adott esetben leszedessenek magukról valami idétlenséget, amire 10 év után jönnek rá, hogy tényleg az! Akik ehhez a kifejezési módhoz vonzódnak, azok szerintem azt érzik, hogy nem figyelnek rájuk eléggé VADIDEGEN EMBEREK vagy szeretik mutogatni magukat, mert mást nemigen tudnak felmutatni a saját életükben.

aug. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kutyuskaanyad69XD válasza:
0%
Ha pár év múlva ráunsz, akkor levágod azt a bőr területet.
aug. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!