Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a tetovál...

Kinek mi a véleménye a tetoválásokról?

Figyelt kérdés
aug. 26. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Rajtam nincs tetoválás! Soha nem is volt tetoválás! Egyébként is ellenzem a tetoválást. 47 éves budapesti férfi vagyok.
aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha pár év múlva ráunok mi legyen?

Eltűntetni nem lehet...

aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Olyan mintát válassz akkor amit könnyen el lehet takartatni.

De egyébként jó pénzért el lehet távolítani nagyjából lézerrel.

aug. 26. 16:30
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Engem nem érdekel.

Mindenkinek a saját teste, mindenki azt tesz vele, amit akar.

Van aki telepakolja pirszinggel, van aki botoxszal. Szerintem senkinek semmi joga a másik felett pálcát törni.

aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs tetoválásom, mert nekem nem tetszik magamon.

Másokon nem zavar, ha rendesen meg van csinálva - nem a garázsban a szomszéd gyerek tette, aki "ért hozzá" - pedig nem, ami számomra kicsit határeset, ha valaki tele van tetoválásokkal.

A túl sok, föleg fekete felületekböl állóak ártanak az egészségnek valamennyire, de ez magánügy.

Az elvileg igaz, hogy van, amit késöbb megun valaki, akkor el lehet távolíttatni, de nem olcsó és ennek is van kockázata, célszerü hozzáértö orvost keresni.

Az nem igaz, hogy munkában akadályozná a legtöbb embert, kivéve, ha esetleg modell vagy hasonló, minden más munkakörben ma már elég elterjedt és elfogadott - Magyarországon még kevésbé, Európában másol nem igazán számít problémának.


Elméletben mindenkinek saját döntése, mit akar csinálni magával, amíg nekem nem "kell" csináltatni, addig nem érdekel. 100 %-ig nem akarom kizárni, hoyg egyszer esetleg kipróbálom, de nem tartom valószínünek, egyrészt ahhot valami nagyon speciális dolog kell, hogy igényeljem, másrészt meg az én koromban nem valószínü, hogy változik a véleményem.

67N

aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem undorító
aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%
Számomra visszataszító. Főleg a kékeszöld börtöntetkó színűek.
aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nincs vele bajom, mindenki azt csinál a saját testével amit akar.

Számomra ez olyan hogy "valaki növeszti a haját, valaki kopasz, valakinek közepesen hosszú" van aki tetovált, van aki nem, van aki pc-t szúrat.

Mellékes de nekem is van tetoválásom

aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
88%
Nekem tetszik, van nekem is egy, férfiakon az is tetszik, ha sok van, nokon viszont a kisebbek jonnek be.
aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
56%

Én 40+ vagyok, kb. az 1990-es évek végéig csak a börtönviselteknek volt tetoválása, ezért alapvetően negatívan viszonyulok hozzájuk.


Ezen még nem sikerült átlendülnöm az elmúlt húsz évben, noha tudom, hogy ma már nincs ilyen többletjelentése és szinte minden második emberen van a környezetemben is, akikkel amúgy nincs problémám.

aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!