Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki már találkozott vele ?

Valaki már találkozott vele ?

Figyelt kérdés
Van az a sorozat hogy Mi kis falunk és azt mondták hogy az rtl és a cool tévé fogja adni a 9 évadot, és arra lennék kiváncsi hogy interneten fent van már valahol ? Én még egyenlőre sehol nem találkoztam vele
aug. 26. 05:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azért nem találkoztál vele, mert még nincs 9. évad. Idén nem tudom, hogy lesz-e, ugyanis jövő vasárnap indul majd az X-Faktor, és általában olyankor szünetel a sorozat. Így valószínűleg akkor kerül majd képernyőre a 9. évad, ha az X-Faktor végetér.


Az interneten ugyan úgy fent lesz az RTL+ oldalon, meg mindenhol máshol, ahol fent vannak a régi részek iis. A Coolon többnyire csak a régi részeket ismétlik, elképzelhető, hogy majd a 9. évadot is fogják.

aug. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!