Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találkozott valaki hasonlóval...

Találkozott valaki hasonlóval már sportfogadási oldalnál?

Figyelt kérdés

Befizettem a 20bet nevű irodához 35 000 Ft-ot, mert van egy üdvözlő sportfogadási bónusz, aminek a lényege, hogy a befizetett összeget 5x kell megforgatni és ha ez sikerül, akkor jóváírásra kerül ez az összeg a számlán.

Na most, én megforgattam a 175 000 Ft-ból 135 000-et és már csak 40 000-et kell megforgatnom. Ekkor a bónusz számlámon 47 000 Ft volt, így ezt fel is tettem egy összegben, gondolván, hogy akkor ezzel meg is lesz forgatva a maradék 40 000 Ft. Na most, ebből a 47 000-ből közel 105 000-et nyertem a megjátszott fogadással, de a rendes, kifizethető számlára csak 35 000 Ft-ot írtak jóvá.

Az ügyfélszolgálattal nem igazán sikerült megértenünk egymást.


Most én gondolok valamit nagyon rosszul, vagy pedig lenyúltak kb. 70 000 Ft-tal?



aug. 1. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha az a feltétel hogy 5-ször forgasd meg, az nem azt jelenti hogy 5*35ezret fogsz kapni.

Hanem csak simán a 35 ezret kapod meg.

aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-nek köze nincs a sportfogadáshoz xD
aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, lenyúltak. Gondolj bele, ha elment volna a fogadás, ugyanúgy 35 ezer lenne a kivehető egyenlegen? Faszt, szépen elvették volna a pénzed. :D
aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 105k-t valójában sosem nyerted meg.
aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2

De 1-esnek igenis van köze a sportfogadáshoz.

Eddig bármilyen oldalon játszottam akár én, akár az ismerőseim, mindenkinél így volt és ez világosan le is van írva mindig a részvételi feltételekben.

Most nincs épp bónuszom, így nem tudom honnan kimásolni a leírását, de minden esetben írják is, hogy ha teljesíted a forgatás feltételeit, akkor a BÓNUSZ ÖSSZEGÉT ÍRJÁK JÓVÁ, és NEM AZT ÖSSZEGET AMIT NYERSZ BELŐLE.


"Amennyiben teljesíted a forgatás feltételeit, a bónusz összege jóváírásra kerül a számládon"

Nem szó szerinti idézet, de ezt szokták írni lényegében.

aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előre szokás a bónuszt jóváírni, majd ha teljesül a forgatási feltétel, akkor átalakul kivehető pénzzé.
aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A kérdésre válasz a bónusz felhasználási feltételeinek 9. pontja:


9. Visszaforgatás után a fennmaradó bónusz összeg átutalásra kerül az ügyfél főszámlájára, a bónusz összegét nem meghaladva.


[link]


Vagyis, a megforgatás során hiába növekszik az eredetei bónuszösszeg (mint a te esetedben 35.000-ről 105.000.re), amikor végeztél, visszaáll a kezdeti állapot. Nem túlságosan játékosbarát dolog, de nem a 20bet az egyetlen buki, amelyik így csinálja.


Mindig érdemes nagyon alaposan elolvasni a feltételeket, mielőtt igényled a bónuszt. Nyilván nem szeretnek az irodák fizetni: meg is tesznek mindent, hogy minél kevesebbet kelljen. Egyébként ehhez persze minden joguk is megvan, persze: végső soron ők döntik el, hogy kinek milyen ajánlatot kínálnak.


A jó hír az, hogy (ritka kivételektől eletekintve), ha betartod a szabályokat, általán rendben ki is fizetnek.

aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7, magyarul meglopták. Eszem ágában nem lenne ilyen irodákhoz befizetni egy forintot sem amúgy :D
aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!