Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc Pikmin fajtátok?

Melyik a kedvenc Pikmin fajtátok?

Figyelt kérdés
Nekem a fehér a kedvencem, az a legaranyosabb, de a legjobb az nappal a lila, este meg a glow, vagy a pikmin kettő barlangjaiban a kicsi bulbminok. Oatchi meg Moss nem számítanak.

aug. 20. 11:25
 1/1 Krisipoke ***** válasza:

A Bulbminok viccesek és elég hasznosak, őket eléggé szeretem.

Összességében talán a sárgák, mert szerintem elég cuki a fülük, meg minden részben van valami új különleges képességük. De ha őszinte akarok lenni magammal, akkor a pirosakat használom a legszívesebben. Oké, hogy kb. ők a legalapabbak, ugyanakkor a lilákat nem számolva a legerősebbek is harcban, tehát velük lehet a legbiztonságosabban egy erősebb ellenfélre rámenni.

aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!