Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok boxmeccset nézni a...

Hol tudok boxmeccset nézni a neten?

Figyelt kérdés
TV-ben nem igen megy.

aug. 16. 05:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Válts szolgáltatót, vagy nagyobb csomagra, én elég gyakran látok, ahogy kapcsolgatom a csatornákat. Vagy ugye sportcsatornák online.
aug. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hír-Sat-on vagyok.
aug. 16. 06:54
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha sportcsaornák online akkor tudnál adni egy linket?
aug. 16. 06:59
 4/7 A kérdező kommentje:
De valami igyenest!
aug. 16. 07:00
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Jaaa, meg minden :-)
aug. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sportjogok nem olcsók ám, nem tudom milyen világban élsz, semmi sincs ingyen. Az M4-et is te finanszírozod az adóddal, cserébe szabadon fogható egy mezei antennával és online is ingyen nézhető. A többi viszont nem közpénzből működik, valahogy fenn kell tartani maguk. Ennek egy jó része az előfizetési díj, ami ugyan nem magas, ha leosztjuk csatornánként, viszont akkor is kifizeted ha csak benne van a csomagban, de az életben nem kapcsolsz ad adott csatornára, így már egész jó bevételi forrás. A másik fele meg a reklám.
aug. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tud valaki bármilyen oldalt a neten vagy csatornát a TV-ben ahol van box?!
aug. 16. 08:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!