Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek sült már el véletlen...

Valakinek sült már el véletlen öntöltő gáz-riasztó pisztolya tűzkészen hordás közben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Éppen gáz-riasztó pisztoly vásárlása előtt állok és arra lennék kíváncsi, hogy muszáj olyan pisztolyt vásárolni ami biztosítható/van kakas félállása/repülő ütőszeggel rendelkezik vagy annak ellenére, hogy erős mechanikai hatásra elsülhet egy a fentiekkel nem rendelkező single action gáz-riasztó, nyugodt szívvel megtudom vásárolni amennyiben megfelelő tokban viselem?

aug. 16. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem,nem olyan könnyű elsütni.
aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De, azt ugye tudod, hogy nem hordhatod magadnál, ha nincs viselési engedélyed?

A megvásárlása szabad, de csak lakásvédelemre, alapból nem lehet nálad és az autódban sem.

aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem még soha nem sült el véletlenül a gázpisztoly, igaz nem is ejtettem el soha.


A légpisztolyomat egyszer tévedésből elcsettintettem, mert elfelejtettem hogy töltve van. Semleges irányba tartottam, így csak a padlót lőttem meg.


A tűzkészen hordható öntöltő típusok is el tudnak sülni, ha a kemény padlóra a csőtorkolatukra esnek.


Az elsütő billentyűt nem kell félned, hogy véletlen meghúzod, mert ezeknek nagyon kemény a sütésük, erős a ravasz rugója, és hosszú úton jár.

aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!