Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munka egyetem mellett? Ti,...

Munka egyetem mellett? Ti, hogy bírjátok? Bírtátok?

Figyelt kérdés
aug. 11. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Heti háromszor hat órában simán megy.
aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lesz*pom magam, ahogy azt kell, per definitionem. Természetesen nem kapok a tanulásra + szabadnapokat, így a normál szabadságomból kell kivennem kéthetente egy pénteki napot, ha be akarok menni az akkor tartott kurzusokra. Nem egyről hiányoztam már a túlórák miatt, ahogyan nem egy tárgyból buktam már meg, talán a fizika volt a kedvencem, azt negyedjére sikerült abszolválnom. Most már lényegében csak a szakdolgozatommal kell foglalkoznom, az nem vészes, de az elmúlt 3 évem kegyetlen volt, nem kívánnám senkinek.
aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
sehogy, ezért volt diákhitelem
aug. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Attól függ, milyen egyetem. Én gazdasági szakon vagyok, kemény, de jó fej a főnököm, támogató a környezet, érdekel is, amit tanulok, így megcsinálható.
aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Most kezdtem mérnöki szakon ( levelezős ) mellette szakmunkás vagyok.

Kegyetlen lesz :(

szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!