Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent fára felakasztott...

Mit jelent fára felakasztott átlátszó nejlonzacskóban lévő sörösdoboz illetve egy darab kifli?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy út mentén két helyen is ilyen "jelzést" egymástól nem messze. Város szélén erdős részen,nem idén barnult egyedek által lakott területen.

Mit jelez(het)nek ezzel? Mert ugye a szemét az el van dobálva tehát nem az.

Illetve milyen egyéb jeleket használnak amit még nem láttam?

Köszönöm.



aug. 4. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csapda lehet az odatévedt csöveseknek.
aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem csapda hanem 'madáretető' csöviknek.
aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem jelzés, hanem egy közmunkás v. rendszeresen arra gyalogló személy viccesnek gondolta, hogy a maradékot felakasztja a fára.
aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2# Mit értesz "madáretető" alatt? A sörösdoboz üres volt úgyhogy a kiflire lehetne csak így gondolni.


3# Még talán meg is állná a helyét ha nem olyan helyen lenne ahol már láttam kocsit parkolni azelőtt tehát nem csak úgy random helyen van kitéve.

aug. 4. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azért van ott, hogy elriassza az állatokat, madarakat? Ha fúj a szél, akkor zörög, a legtöbb állat megijed. Bár a kiflire nincs ötletem, hogy az miért lehet benne:'D
aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Ez igencsak utópisztikus és naiv elképzelés, mindenesetre tetszett. Az ilyenek nem elriasztani akarják a madarakat, hanem inkább csalogatják őket, mert azokból még akár kaja is lehet, ráadásul több napra elegendő.:D
aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4

Na, akkor még valószínűbb, hogy ez a reggeli maradéka.

Parkolás közben is jól meg lehet enni a Lidl-ben vásárolt dolgokat... Onnan lehet hozni ilyen átlátszó zacskót.

aug. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valakinek kitett találkozási hely jelző.
aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!