Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire változtatta meg az...

Mennyire változtatta meg az életedet az, hogy feljársz ide az oldalra? Történt-e számottevő változás az életedben itt feltett kérdés, vagy akár válasz által?

Figyelt kérdés

Mennyi ideje történt az a bizonyos változás?

Pozitív, negatív élettapasztalatok egyaránt jöhetnek!



aug. 1. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lett a kedvem, a sok kretén megnevettet.
aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Na, ez tényleg jó! :)


Időnként én is alaposan csodálkozok, illetve elszórakozok itt. (Hosszúra nyúlt "betegszabadság", gyógyul a törött kezem.) Már gépen tudok vele írni.

aug. 1. 18:30
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttem, mennyi nemnormális van ebben az országban.
aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát igen. Eléggé eltorzultak a mai értékrendek.


Mi lesz így a jövő generációjával vajon?

aug. 1. 18:43
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Én rájöttem, hogy nem érdemes senkinek, semmiben segíteni, pláne itt, ingyen.


Saját példám:

- Még %-os rendszer volt, és olyan 35 körül álltam. Az egyik kérdéshez leírtam a 100%-osan valós, hivatalos választ. És ez biztos, mert akkoriban ott/azzal dolgoztam, napi szinten, egy hivatalban.

Erre valaki anyámba küldött, hogy hazudok a 35%-ommal, és erre belinkelt egy már évek óta megszűntetett jogszabályt. Mikor leírtam, hogy mi a helyzet, akkor többen közölték, hogy hazudozó troll vagyok, mert a másik jobban tudja, mert neki 80 feletti volt a %-a.


Mások példája:

- Állatos rovat. Több állatorvost és hallgatót kibannoltattak onnan, mert nem hitték el, hogy jót írnak!

Sőt, sosem felejtem el, mikor egy karácsony táján, egy fagyállót ivott kutyus gazdájának életmentő tanácsot adó mentős srácot bannoltattak ki. Aztán pár nap múlva, mikor meghalt az ez, kiderült számukra is, hogy a srác valóban jót javasolt, de nem hittek neki. :(



(És a nők. Te jó ég!!! Milyen buták, és milyen nagyravágyó, pénzéhes mind.)

aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Annyira változtatta meg az életemet hogy lett egy +1 napi szintű tevékenységem, ami az hogy felnézek ide.


De sokszor elszomorít hogy mennyi buta, ostoba ember van. (Tisztelet a kivételnek!)

aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
#5 A kutyás esetél a mentős ha jól emlékszem alkoholt (talán pálinkát) javasolt a kutyával itatni. Szóval azért na... Meg az állítólagos állatorvosok közül volt, aki állatkínzás fogalmát kimerítő tanácsokat adott. Ne játszuk már el, hogy ok nélkül bannolták őket...
aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én általában majdnem agyvérzést kapok itt, annyi a hülye, viszont egyszer ajánlottak egy tök jó hüvelygombakrémet.
aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
7. Mert M etil alkohol esetén, E til alkohol kell!
aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
#9 Állatorvos helyett, állatoknak való és kivizsgált szerek helyett hallgassunk Gyakorin egy arc és név nélküli valakire, aki bárkinek kiadhatja magát és itassuk pálinkával az állatot. 👍
aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!