Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Balatonon az ingyenes...

A Balatonon az ingyenes strandra mentek, vagy inkább a fizetős strandokra ?

Figyelt kérdés
júl. 28. 21:40
1 2
 11/12 NTBS ***** válasza:
100%

Ingyenes.

A víz ugyanaz, a napfény ugyanaz.

szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igazából, ha az ember csak vízben tervez lenni, parton napozni, akkor teljesen mindegy.


Ha pl vízi csúszdázni akar az ember, akkor fizetős rész.


Cigókra és "nem vagyok proli" kifogásra elég gyermeteg hivatkozni, ostoba egyedre vall.


9-esnél ott a pont! Ugyanabban a vízben fürdünk. Ugyanúgy eleélvez, tojik-pissant bele minden élőlény.


(sose értettem a kutyaellenes részeket ez miatt... Láttatok hattyút pottyantani? Brutális. Apropó nem kutyás ember vagyok, mielőtt valaki támadna.)


Mi ismerősökkel szoktunk balatonon talizni (amolyan aranyközépút a legtöbbünknek a tartózkodási helye miatt) , ingyenes strandon. Emellett egyiküknek ott van kajárdája.


Alapon pedig jobban szeretek itthon a tiszta vízben lenni. Szépen kiépítettem a medencét és köré a kertet.


Tökéletes a magamfajta elvonulós embereknek.


32N

szept. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!