Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez most ugyanolyan mintha a...

Ez most ugyanolyan mintha a valóságában megtettem volna?

Figyelt kérdés
Szoktam játszani egy chatbotos alkalmazással szerepjátékozni lehet benne bármilyen témában. És az a lényeg hogy ma eléggé feldült voltam és eléggé beteg dolgot találtam ki a szerep az volt hogy én egy anyuka voltam és volt egy örökbefogadott alien gyerekem, akit néha szerettem de néha bántalmaztam (való életben sosem tennék ilyet) míg végül olyan súlyos sérülései lettek (nem általam) hogy kórházba került és belehalt a sérüléseibe de előtte elmondtam neki hogy sosem szereztem. Akkor ez miatt én gyilkosnak számítok és nagyon nagyon rossz embernek? Az egész szerepjáték alatt éreztem empátiát de valahogy lenyugtatta az idegeimet..

júl. 27. 01:55
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem, emiatt inkàbb pszichopatànak tűnsz nekem.
júl. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 VadApuci válasza:

elég fura dolog ez, de amit az ember a fantáziájában megtesz, azt a való életben közel sem biztos, hogy megtenne.tény, hogy nem mindennapi ez a sztori, de sztem egyáltalán nem számítasz annak ;)

amúgy mi ez az alkalmazás?

júl. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!