Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a lányok gyakori...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok gyakorin? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Beszélgetünk, egész jól el vagyunk, minden jó, a beszélgetést tovább folytatjuk discordon, pár napig minden jó, aztán, szőrén szálán eltűnik. Utána rám ír, jajj bocsi, aludtam, jajj bocsi a nunim fontam, és társai hasonló baromság szövegek. Kikészít csak az ilyen, nem bírom őket.
júl. 27. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Unalmas vagy.
júl. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért is? Akinek nem inge, ne vegye magára.
júl. 27. 00:39
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Semmi rosszat nem írt az egyes.

Az más kérdés, hogy valaki szimplán lesz_r, elfelejt, az meg őt minősíti, ha gyenge kifogásokat keres.

De van, hogy a kifogásnak tűnő dolgok igazak, s ugyanoda lyukadunk ki, hogy nem fogtad meg az illetőket személyeddel, ergo untatod őket.


Nekem is jobb kevés, ám érdekes személyekre fordítanom az időmet, mintsem olyanra, aki semleges vagy unalmas számomra.

Biztos nálad is vannak ilyenek.


S hidd el, ez kortól, nemtől független.


Neked is van jogod válogatni.

Az más kérdés, hogyan kezeled az embereket.


Mindegy,hogy letojod vagy megmondod őszintén... A legtöbb esetben úgyis az illetők hisztiznek, hogy jajj nem foglalkozok velük...


Engedjétek már el... Fogadjátok el és lépjetek tovább,ahogy a másik fél is teszi.

Felesleges olyan kapcsolati formát kergetni, húzni-vonni, ahol egyik fél már nem akar semmit.


Kérdező... A "lányok" szót használod. Vagyis fiatal vagy.

Szavaidból kiindulva csak lányokkal igyekszel kapcsolatot teremteni, gondolom csajozni próbálsz.

Gyakorold a valóságban először. Ne ringasd magad a "neten könnyebb" illúzióba... Holott, az valójában az erősebb lelkületű embereknek való, csak sok gyenge belerohan eme marketing csapdába.


Ha pedig tényleg jó emberi kapcsolazot akarsz, ahhoz fejlődnöd kell. Azt pedig nem a neten fogod elérni.


Ha érdekel felvázolhatom az egészet a pszichológiai dolgoktól egészen a kommunikációig. Mi az a sok tény, amit boldog-boldogtalan nem lát s ért meg.


S hidd el, jobb ha elején off, mintsem elhúzódik és csak örlődtök, vergődtök illedelmesledve, ám cseppet se kívánva a másikat.

Neked se jó, ha jópofi illúzióra épül egy kapcsolati forma. Nemde?

júl. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
89%
Mert csak dumcsizni,hülyülni akarunk,akkor épp,te pedig továbbgondolod.
júl. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ milyen témákról esik szó, ha érted mire gondolok, sokan olyankor lelépnek (pl. Én is).

Egyébként ahogyan a #4-es is leírta erről is lehet szó.

júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Unalmas lehetsz, vagy unalomból csinálják.

Vagy ami velem történt, hogy mrgfeletkeztem, vagy más dolgom volt és a pasik megsértődtek rám.

júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 HandsomeNaughtyBoy válasza:
73%

A 4-esnek van igaza, mert velem is történt hasonló ghostingoló story pedig minden vagyok csak nem unalmas. Valamint, hogy lássa a másik hogy komolyan gondolom és hogy megfogjam az attraktívságommal a dolog elején képküldést is említettem, hogy hajlandó vagyok akár előre is megyek és még így is egyesek kelletlenek voltak. Illetve még csak nem is tereltem szexuális témára, mert elég sok dolog érdekel lettek közös pontok is maga a társalgás is egész jó volt. Én nem mentem át velük discordra, mert nincs habár az tény hogy egy közösségi média erősítheti hogy az illető ne tűnjön el, mert annál könnyebb nincs mint valakit gyk-n ignorálni. De a lényegen nem változtat hogy vannak akik csak pillanatnyi unaloműzést keresnek, vagy valamilyen szinten komolyan gondolják de hamar megunják és fel adják, de az nem a partnert minősíti. Szóval akikkel megpróbáltam kb. csak a felével vagy kevesebb mint a felével sikerült a dolgot ténylegesen nyélbe ütni, és valami jót kínozni.

Nekem az vált be hogy nem teszek fel mindent egy lapra, tehát nem csak neten azon belül itt ismerkedek, és nem is veszem annyira komolyan ezért ha a másik eltűnik annyira nem esik rosszul és tovább lépek.

júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gyakori vannak lányok is? 😱
júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nem mind olyan, ne vedd egy kalap alá az összeset.
júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!