Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől egyre kihaltabb az...

Mitől egyre kihaltabb az oldal? Vajon meddig fogja még húzni? Mi lesz a vége?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebb az új kérdés, láthatóan drasztikusan csökkent a népszerűsége az elmúlt pár évben, szerintetek meddig fogja húzni? Mi lesz a vége, hogy pusztul el és mennyi időt adtok neki?

tegnapelőtt 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még úgy ahogy aktív de abban igazad van hogy már ritkábbak a kérdések stb. Azután kezdek kihalni az oldal miután lecsengett a covid (2022). Az hogy mi az oka azt nem tudom pontosan.
tegnapelőtt 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek már nem ülnek annyit "bezárva" a gép előtt mint a Covid idején és nem itt töltik az idejüket, hanem élik az életüket tartalmasan :)
tegnapelőtt 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 nem arról beszélek, hogy covid alatt mi volt, hanem előtte is, főleg 2011-2017 körül még nagyobb volt az oldal kihasználtsága mint bármikor a covid alatt
tegnapelőtt 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Belefásultak sokan az erőltetetten visszatérő és unalmas trollok baromkodásaiba.
tegnap 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én személy szerint jót szórakozok rajtuk :D
tegnap 08:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Facebook kicsinálta. Valamint a Youtube-on is sok a komment.

Pedig ennek az anonimitás a hatalmas előnye. Intim jellegű problémákat nem írnék ki azonosíthatóan.

Nekem is feltűnt, hogy egyre kevésbé pörög ez a fórum az elmúlt hónapokban.

ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!