Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem megy ki...

Mit csináljak ha nem megy ki a darázs?

Figyelt kérdés
bejott a lakásba és bement abba a szobába ahol nincs kinyitva az ablak és nem megy ki onnan , így félek a lakásban lenni mit csináljak?
júl. 26. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen darázs? Kicsi sárga csíkos? Ha nem akarod megölni, próbáld egy pohárba terelni aminek utána lezárod a száját, és kiengeded a szabadban. Nem fog rád támadni ha nem csinálsz semmit. Vagy akár bemehetsz és kinyithatod az ablakot, hátha kitalál (vagy még több be :D). Ha viszont nekiállsz hadonászni és csapkodni, akkor igen.

Nyilván félsz, de a darázs nem egy mozgásérzékelős fegyver, ami azonnal támad ha belépsz a szobába és meglát. Akkor szoktak általában szúrni, ha a fészküket védik.

júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát fújd le Raiddel
júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem volt élményem látni közelről de ilyen nagy karcsú szárnyai is voltak és nem gömb alakú hanem inkább 2 részből álló csúcsosodó test . elég nagy tehát szerintem 3x akkora mint egy méhecske. most elmentem itthonról nyitott ablakkal a többi szobába hogy kitaláljon ,azóta nem láttam vajon itt van még?
júl. 26. 13:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kínáld meg egy kávéval!
júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában fény felé megy,oltsd le a villanyt vagy hagyj redőny alatt 20 cm-rt
júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez most komoly kérdés? Ha meglátod, fújd le rovarirtóval, várd meg, amíg az elintézi, utána pedig szellőztess ki. Ha pedig nincs rovarirtód, akkor szerezz be egy flakonnal. De gondolom így már kiment a nyitott ablakon. Egyébként biztos, hogy az darázs volt? A leírásod alapján inkább dongóra hasonlít:


[link]


Ő nem bánt, sőt, hasznos, ne öld meg.


Ha esetleg ilyen:


[link]


Akkor vagy fuss, vagy ne spórolj a rovarirtóval. Megpróbálni lecsapni nem jó ötlet, mert ha nem sikerül, akkor az nagyon fájni fog.

júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Fújd le hajlakkal. leesik tőle, utána megfoghatod zsepivel és kirakhatod.
júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6os mi is a probléma? komoly kérdés igen .nem akartam lefújni mert ha támad nemtudom hogy allergiás vagyok e a csípésre. és nem ,nem így nézett ki hanem így


[link]



végül nem találkoztam vele miután kimentem szóval remélem hogy kiment .

júl. 27. 00:40
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Nincs semmi probléma. Miután lefújtad, aligha lesz képes megcsípni. A darázsirtó spray-k több méterre is ellőnek, szóval nem kell hozzá közel menned.
júl. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Darazsakat nem szívlelem, agresszív és pofátlan dögök, kint is belemennek mindenbe ami étel. Ha bejön, akkor én le szoktam csapni egy újsággal, amint olyan helyre száll le.
aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!