Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hany eves koromba fogom tudni...

Poros_lili_77 kérdése:

Hany eves koromba fogom tudni hogy mit szeretnek a tovabbiakban tanulni?

Figyelt kérdés
10.-be megyek es meg fogalmam sincs hogy ezutan hova szeretnek menni de a csaladom mindennap piszkal ezzel a kerdessel

júl. 21. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
10. tanévet elkezdve pedig ideje ezen komolyan elgondolkodnod illetve a családoddal megbeszélned, mert szeptemberben akkor ettől függően kell beleadnod minden idődet energiádat a tanulásba.
júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt valaki egész korán tudja, más meg soha. Viszont számodra az a szerencsés, ha minél előbb rájössz, így az adott dologra tudsz koncentrálni.


Gondolkozz el miben vagy jó, illetve hogy mit csinálnál szívesen?

Esetleg beszélgess felnőtt ismerősökkel a munkájukról, hátha valamelyik megtetszik.

júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már hetedikben tudtam, az egyik tanárom még most se jött rá. A tanára szakma nem neki való, de már nem fog váltani szerintem. Mi a hobbid? Mit élvezel? Abból próbálj pénzt csinálni. Engem minden áron le akartak beszélni a cukrászatról, nagyon örülök, hogy nem sikerült nekik :D
júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

Nézz szét az utcán, és figyeld meg a sok szerencsétlent. Valaki soha nem jön rá arra, hogy mire hivatott, de az az ő egyéni tragédiájuk.


Miben vagy jó?

júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy tudod, vagy nem, nincs konkrét korhatára.:D Például én 18-19 éves koromra jöttem rá, hogy mi az, ami érdekel és hasznos is. Persze előtte is voltak ilyen jellegű ismereteim és érdeklődésem, csupán akkor jöttem rá, hogy ez az, amivel szeretnék hosszú éveken keresztül foglalkozni és fejleszteni magam benne.
júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!