Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor ellopták a táskámat?

Most akkor ellopták a táskámat?

Figyelt kérdés
Van egy válltáskám amit sehol se találok a lakásban. A logikus következtetése a dolognak, hogy ellopták, vagy a lakáson kívül van, de tisztán emlékszem hogy legutóbb akkor volt nálam, amikor tegnapelőtt vezetni mentem. És emlékeim szerint haza is hoztam a táskát. De most meg sehol se találom a táskát. És nem is maga a táska a lényeg, hanem pénz, bankszámla, van benne + lakáskulcs, igazolványok. Tehát minden. Le fogom tiltani a bankszámlát, de addig szeretném tudni, hogy hogy lehet az, hogy lakáson belül van valami de így se találom?!

júl. 19. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
De akkor hogy mentél haza, ha a lakáskulcs is abban volt?
júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Voltam már én is így,mikor nem kerestem meglett.

Ha hazsértél vele nem valószínű hogy ellopták.

júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Időközben meglett
júl. 19. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó!


Én is jártam már így, csak a tárcámmal, ami a szekrény mögé zuhant. Abban volt a személyi igazolványom, meg minden ilyen kártyám, pótoltam is mindent szépen, aztán hosszú hónapok múlva megtaláltam, amikor el kellett tolni a szekrényt.

júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!