Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pont a ma találtam képeket, a...

Sisike85 kérdése:

Pont a ma találtam képeket, a horvátországi nyaralásunkról.2005 ben volt Akkor én 19 éves voltam,és találkoztam ott egy kedves Hollandiai lánnyal. Tetszettünk egymásnak. Fotó alapján meg lehetne keresni ? Valami ötlet? Köszi előre is

Figyelt kérdés

#Fontos nekem nagyon
júl. 15. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
pimeyes.com ami nem egy az egyben ugyanazt a fotót keresi, hanem elemzi a rajta lévő arcokat, és más oldalak találatát megjeleníti, ahol az arcot felismerni véli. De két probléma: a keresők csak publikus oldalak tartalmában tudnak keresni, a közösségi oldalak zártak. A másik, hogy közel 20 év távlatában az arcok is meg tudnak változni, és a fotó minősége is befolyásolja a lehetséges találatokat. De a legnagyobb buktató az, hogy regisztráció mögül elérhető tartalomra nem látnak rá. Ja, és ingyenes módban csak előnézetet mutatnak, a konkrét weboldal felfedéséhez fizetni kell, nem is keveset.
júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!