Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zeneszámokat írok, éneklek,hog...

Zeneszámokat írok, éneklek,hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem is tudom hol kezdjem.

Pár éve ha épp volt időm,és elkapott az ihlet,írtam zene számokat.

Hangszeren nem tudok játszani,bár mindig szerettem volna megtanulni,de nem is ez a lényeg.

Nem Magyarországon élek.

A zene mindig része volt az életemnek.

Nem vagyok a legfiatalabb korosztály,közel a harminchoz,anyuka,és feleség révén,nem tudom hogyan tudnék befutni.

Ma voltak vendégek,és elénekeltem pár saját számot,és mondták, hogy tovább kellene vinni a dolgot.

Gyerekként templomi kórusban énekeltem.



#zene #ének #Saját szerzemény
júl. 14. 22:46
 1/5 anonim válasza:
50%
Holnap jelentkezz a Mcdonaldsban felszolgálónak.
júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,van hosszú távú bejelentett munkám,és nem is tudom van e nálunk olyasmi.

Szép estét

júl. 14. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Ha tifelétek van foci akkor esetleg erdeklodd meg hogy un. Meccs mikor van. Amikor nincs akkorra szervezz egy koncertet es akkor minden kiderul
júl. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképpen meg kell zenésíteni, anélkül sajnos nem nem megy. Ha te nem tudod, össze kell állnod valakivel aki tudja éa vagy felvesz egy zenei alapot amire énekelhetsz, vagy élőben kísér. Így nyilván osztoztok a sikeren. Meg persze az éneket is fel kell venni, hogy egy kerek egész legyen. Nem telefonnal, hanem rendes, minőségi eszközökkel, tehát vagy elmentek stúdióba, vagy beruházol olyan eszközökre amivel minimum demo minőségben fel tudod venni. Aztán a felvételeket rövid bemutatkozó anyaggal el kell juttatnod rendezvényszervezőknek. Lehetőleg olyanoknak, ahol eleve amatőr énekesek vonulnak fel, bár lehet nyitott fülekre találsz másfélén is - mi például egy táncversenyen próbálkoztunk, a szervező "egye fene" alapon ment bele, mert úgyis mindenki unja a táncos műsort a szünetben, aztán akkora siker lett, hogy azóta minden versenyre visszahív. Na ezen a ponton futsz be. Amikor már nem te keresel lehetőséget, hanem hívnak. Ilyenkor lehet, hogy ajánlani is fog a szervező másoknak, akik szintén hívnak majd. Csak ütős demo anyag kell, meg olyan zene, ami illik a rendezvényre. Ez nem biztos, hogy minden esetben saját dal lesz.
júl. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Még annyit hozzáteszek, hogy pénzt ne kérj a fellépésért. Ez jelentősen javítja az esélyeid, hogy téged választ egy szervező.
júl. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!