Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak ilyen helyek?

Vannak ilyen helyek?

Figyelt kérdés
Olyan elhagyatott helyeket Tápiószele, Farmos, Portelek és Nagykáta környékén melyek még nincsenek kifosztva? Nem azért, hogy én kifosszam őket de mégis csak jobb olyan helyeket nézni melyek nem csak falak és egy omladozó tető.

júl. 14. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erre ezen a környéken ilyet nem találsz. Itt még azt is ellopják ami oda van betonozva.
júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez igaz habár Farmoson van azért néhány meg Portelek környékén több száz ilyesmi tanya van de azok nagyrészén már voltam. Portelek körül 47 elhagyatott tanyát találtam abból 29 tele volt, de Szelén ahol lakok semmi ehez hasonlót nem találok. Mondjuk itt nagyon sok cigány van tehát nem meglepő.
júl. 22. 15:39

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!