Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is úgy gondolja, hogy a...

Más is úgy gondolja, hogy a nyár a legrosszabb évszak?

Figyelt kérdés
Én már úgy gondolom. Régen szerettem. De most már utálom.
júl. 12. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Én inkább úgy gondolom, hogy minden évszaknak megvannak a hátrányai, ha neked a legtöbb hátrány nyáron jön ki, akkor a nyár a legrosszabb neked.

Szerintem azért, egy igazi kemény mínusz fokos tél, rosszabb. (Nem az elmúlt 10 év magyar telekre gondolok.)

júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Jómagam se szeretem annyira.

Csak akkor, ha megfelelő helyen vagyok.

Pl itthon fa árnyékában medencében vagy légkondis szobában.


De pokol ruhába felöltözni és pl ügyintézni, papírozni, 80kilós felszereléssel járkálni, mert éppen utazol kövi fesztiválos melóra sátorral mindennel. XD

júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Én sem szeretem, sose szerettem. Régi házban lakunk vidéken, nincs pénzünk klímára, nem tudjuk sehogy lehűteni a lakást csak ha nem húzzuk fel a redőnyt, de akkor se lesz hűvös csak mondjuk 35 fok helyett 32... inkább a tél, az ellen legalább tudok védekezni.
júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Én szeretem, de ezt a kánikulát én is nehezen bírom, különösen, amikor éjjel sem frissül fel egy kicsit sem a benti levegő. Én a telet azért több szempontból is kevésbé szeretem: hideg, sötét
júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Most jobban kedvelem az őszt és a tavaszt.

Kibírhatatlan a meleg

júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Én mindig a nyarat szerettem a leginkább.

De ebben az utóbbi években mikor már 35-36 (vagy még afelett) alakulnak a hőmérsékletek, ez már azért elég durva.

Olyan lenne jó mint gyerekkoromban, anno nem voltak még ilyen mértékű hőhullámok.

júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Számomra mindig a jó hangattal kapcsolatos a nyár, és amikor a legtöbbet akarom kihozni magamból. Ami zavar az a meleg és napsütés.

Nem tudok lengén öltözni mert fiú vagyok, és nálunk nem elfogadott az ilyen öltözet. pedig meleg van.

A másik ami zavar, hogy lebarnulok. ezért nem merek sok időt tölteni a napon :( kreol bőröm van és nem akarok még jobban cigány lenni

júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Moslék volt mindig , de ne hidd azt higy ez a klimavész mert az nem letezik Green.hu cikkezi hevitik a légkört .
júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Nekem az.

- baromi rosszul bírom a meleget (ájulásig még nem jutottam el, de elég folyadék mellett is szédülök 30+ fokban)

- sokat izzadok, és az izzadtság az én bőrömön eléggé pattanásképző hatású is

- jobban szeretem az tavaszi, őszi, téli ruhákat... jobb anyag, kellemesebb érez, jobban is állnak, jobban lehet őket kombinálni meg rétegezni

- barnulás - én jobban tetszem magamnak világosabb színnel

- a szabadságolások miatti káosz melóhelyen... mindenki egyszerre akar elmenni szabadságra, kevés az ügyeletes... sok szolgáltatás nem érhető el egy ideig normálisan...

júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egészen a mostani 3 hetes hőhullámig nem volt bajom egész életemben és szeretem a nyarat. Alig izzadok, hűvös a lakás, nem kell klíma, télen nem kell fűteni, nagyon mákos vagyok. De most már sok nekem is, mert naponta mászkálni kell és nem tudok állandóan strandra járni.
júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!