Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj, ha felnőttként konkrét...

Az baj, ha felnőttként konkrétan meséket nézek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például arra, hogy Jégkorszak, Gru, Disney sorozat filmjei, Hotel Transylvania stb
júl. 10. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem baj. Bár lehet kicsit szokatlan. Amennyiben nem vagy gyerekszinten agyilag, nem hiszem, hogy bármi jelentősége lenne. Esetleg ha nagyon elemezni akarnám azt mondanám, hogy azért néz valaki ártalmatlan, könnyed tartalmakat mint egy mese. Mert esetleg lelkileg van valami gondja, és ilyenkor az ember könnyen emészthető tartalmakra vágyik. De lehet, hogy csak bohókás az illető.
júl. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Az első baromságokat ír. Egy besavanyodott fapofa lehet. Teljesen normális dolog, hogy ilyeneket is nézel.
júl. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Semmivel se másabb, mintha bármi mást nézel.


Azoknak is van történetük, annyi, hogy nem élőszereplős, hanem 2D vagy 3D animált.


Ott van baj, ahol zárkózott az elme és nem látja mindezt.

júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem beszéltem baromságokat. Egész nyugodtan ki lehet fejteni mi volt a baromság… Azzal kezdtem, hogy semmi baj nincs vele, ha nem azért nézi mert gyerekes az illető. És azzal zártam, hogy aki nézi csak úgy az lehet csak bohókás. Az is igaz, hogy rossz lelki állapotban nem gyilok filmeket néz az ember hanem könnyed tartalmakat, ami mese is lehetne. Ettől függetlenül ezt általánosságban mondtam nem pedig erre az esetre előítéletként…

De aki nem volt képes értelmezni amit írtam és hepciáskodik rajta, az nem csodálom ha gyerekeknek szóló tartalmat tud csak felfogni.


Vannak felnőtteknek szóló animációs sorozatok is mint pl. a family guy, vagy vannak animék amik főleg felnötteknek valóak a vérengzés meg egyebek miatt. Semmi bajom vele hogy hány D ben van.

Az én elmém nem zárkózott, csak egy felnőtt ember legtöbb esetben már bonyolultabb érzelmi és értelmi tartalmakat néz ÁLTALÁBAN, mint a gyerekmesék. Nem véletlen, hogy nem egy Oppenheimert hanem spongyabobot raknak be egy 5 évesnek…

(Egyébként én is megnézek egy mesét ha arról van szó. Például véletlen elém kerül valami gyerekkori kedvenc akkor szívesen beletekintek. Vagy a disney új élőszereplős meséit is szívesen megnéztem, ha az eredetit is szerettem gyerekként.)

júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Komoly lelki problémáidat a pszichiáternek ventilláld ki, kedves 4-es. Túltolod.
júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kinek van lelki problémája? Mit tolok túl? Hisztis hangvételű, lekezelő beszólogatás helyett értelmezhetnéd amit olvasol, aztán kereshetnél valami indoklást mielőtt “ideventillálsz” valami random fa.ságot. Bár most jövök rá, hogy biztos csak troll vagy, szóval nem folytatom tovább a párbeszédet. Szép napot!
júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!