Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hasmenés elleni gyógysz...

Milyen hasmenés elleni gyógyszer iratható közgyógy ellátás terhére?

Figyelt kérdés
Korábban Normolyt port szedtem, amit felírtak nekem, de most már nem írható fel közgyógyellátás keretében. Amikor a háziorvosomat és az asszisztenseket kérdezem, hogy milyen hasmenés elleni gyógyszer írható fel közgyógyra, lekezelően azt válaszolják, hogy recept nélkül is lehet venni. Szeretném megtudni, hogy mások milyen gyógyszereket íratnak fel ilyen esetekben.
júl. 7. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért is nem jó neked a recept nélküli?
júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert ha fel lehet írni közgyógyra akkor nehogy már pénzért vegyem!
júl. 7. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem se írták fel a normolyt port a múlt héten... Helyette kivalttattak az Enterolt, 10db 3600Ft. Mondjuk legalább hatott
júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor ha nem akarsz f*sni akkor veszel vény nélkülit...nem olyan nagy összeg azért.

Ne legyél már ennyire skót :D

júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kulfoldon elsz vagy M.o. -on? Mi nemeto.-ban elunk es ha jol emlekszem a perenterolt irta fel az orvosunk. Bár itt eleg sok gyogszerert nem kell fizetni, vagy csak nagyon minimalisat
aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!