Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történhet ha jófogáson...

Mi történhet ha jófogáson rendelt csomagot nem veszek át?

Figyelt kérdés

Magánszemélytől rendeltem, több bajlós jelet is észrevettem utólag és ezért nem szándékozom átvenni a csomagot ami már megérkezett Foxpost automatába.


Feljelentést tehet ellenem?

Lehet bármilyen más problémám belőle?



júl. 7. 16:44
1 2
 11/12 anonim válasza:

Ha nem veszed át, visszamegy neki a csomag. Akkor úgyis kiderül, hogy át akart-e verni.

Én még akkor válaszoltam, amikor a részleteket nem tudtam, és bocsi, de 100%-ban hasznos értékelést kaptam rá.

Te közben kezdted el a lényegi infókat csöpögtetni.

Tehát vettél valamit, utánvéttel, automatába kérve.

Ezt átvenni ugye úgy tudod, ha megvan a kód, odatartod a kártyád, és kifizetés. Akkor nyílik az ajtó.

Valóban baljós, hogy fenyeget meg hívogat.

Azt viszont nem írtad, hogy hány napja vár átvételre az a csomag.

Magamból indulok ki, de ha tőlem vesznek valamit, amit én feladok tisztességesen, de még 5 munkanap nap után sem veszi át valaki, és nem is jelzi, hogy miért (pl. tele az adott automata, vagy nem tud elmenni a munkaideje alatt, csak ekkor meg ekkor), bizony én is pipa lennék. Hiszen se pénzem, se termékem.

Légyszíves írd le, hogyan is volt ez a párbeszéd pontosan. Csak úgy nem fenyegetnek valakit. Az, hogy úgy emlékszel, olcsóbb volt, az meglep. Egy ennyire bizalmatlan ember, aki lehet alaptalanul vádaskodik, pont ne fotózta volna ki, hogy mennyibe került, amikor lecsapta a vétel gombot?

júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem abból hogy nem nekem adtatok igazat, hanem abból hogy kapásból mindenkitől jött a gerinctelen jelző..."

Nem kapásból, hanem miután elolvastuk, amiket írtál. Az első pár válaszban még nyoma sincs ilyesminek, mégis lepatkányozod őket.


"Épp azért kérdeztem mert el akartam kerülni hogy egy ostoba csaló áldozata legyek. Elég figyelmesnek lenni ezek szerint gerinctelenség."

Te összekevered a dolgokat, például az óvatosságot a gerinctelenséggel. Az előre gondolkodást az utólag okoskodással.


"Az eladó még a saját nevét sem tudta leírni"

Hiszed vagy nem, még a legjobb családban is előfordul egy-egy baki. Persze nem tudjuk, milyen hibát merészelt véteni az eladó, ahogy azt sem, milyen iskolázottságú és mit adott el...


"rengeteg baljós előjel csak az nem látja aki vak."

Az az egy félreütés a rengeteg baljós előjel...? Te vagy olyan paranoiás vagy, hogy lélegezned sem lenne szabad egyedül, vagy de.


"Ennek ellenére mintha mindenki azt olvasta volna hogy "Gerinctelenség-e ha nem veszem át a csomagot?""

Mert gyakorlatilag ezt kérdezted. Nem féltél előtte, megvártad, míg az eladó költségekbe veri magát, és még akkor sem mered megmondani neki, hogy elállnál a vásárlástól. Az egyetlen gerinctelen megoldást választod: sunyítasz.


"Hasznos válasz egy se volt."

De, volt ott több is, csak te nem akarod megérteni őket. Te valószínűleg csak azt fogadnád el hasznos válasznak, hogy igen, igazad van, sunyíts-lapíts bőszen.

júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!