Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cinema city zárós jegykezelőne...

Cinema city zárós jegykezelőnek mi a feladata?

Figyelt kérdés
Hétfőn 17-23 ig leszek jegykezelő, tehát zárós. Rajtam kívül még egy zárós büfés lesz. Valaki, aki a cinemaban dolgozott/dolgozik le tudja írni mit kell majd csinálnom, vagy miben más egy zárós, mint egy sima napközbeni? Nem kerek negativ valaszt, hogy kerdezzem meg tőlük, természetesen megfogom, de mindig sietnek és nincs idejük elmagyarázni, nekem meg ez lenne a 3.munkanapom itt, tehát nem vagyok teljesen képben még a dolgokkal. Köszi a segítséget.

júl. 6. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor majd elmondják mit kell csinálni.

De ahogy látom mindent is csinálnak.Jegyet árusítanak aztán beugrik a büfébe utána jegyet szednek.

Gondolom pultotbki kell takarítani és valószínűleg bémi porszívózas is.

júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát amennyire tudom mozinként van különbség, szóval itt nem fogsz pontos választ kapni. Ha esetleg van Facebook csoportotok vagy valami akkor nézd vissza a posztokat, hátha van róla leírás vagy ha nem tudja senki elmondani mert siet (amit nem is értek, nálunk pl. 2 betanulos nap van, azalatt simán végig lehetne mondani) akkor esetleg írj rá egy kedvesnek tűnő munkatársra, hogy segítsen.


Egyébként nálunk csak annyi van, hogy el kell pakolni a pult környékén a dolgokat, kikapcsolni a tv-ket, atm-et lezárni, kicsit takarítani meg eközben ki kell engedni az utolsó termeket. De ha jól tudom van olyan mozi is, ahol a büfében is kell segíteni leszedni a popigépet meg ilyesmik.


Mondjuk most, hogy leírtam ezt az egészet, realizáltam, hogy ma van hétfő, úgyhogy nem hinném hogy túl nagy segítség ez most már, de mindegy lol

júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!