Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy régebbi videót keresek,...

Egy régebbi videót keresek, arra hívja fel a figyelmet hogy a kutya családtag. Benne egy kislányt elhanyagolnak a szülei, és a végén derül ki hogy kutya. Mi ez a videó?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon furán hangzik a kérdés...


A videóban egy kislánnyal negatívan kiviteleznek a szülei a testvéreivel szemben. Olyan jelenetek vannak benne hogy a kislány tányérját a földre teszik, míg a többiek asztalnál esznek. A legvégén az apukája elviszi egy elhagyatott helyre és kiteszi az autóból, majd elhajt, és ahogy a visszapillantó tükörbe néz, akkor kutyát lát kislány helyett.


A reklám vagy videó arra akarja felhívni a figyelmet, hogy a kutya is családtag. Szeretném újra megtalálni.



júl. 3. 19:06
 1/2 Thunderfairy ***** válasza:
Probálj google-val, kulcsszavakkal rákeresni a videóra. Előbb-utobb meglesz. Egyébként meg nagyon nem egyenértékű egy kutya egy kislányal. Sokkal többet ér egy kislány.
júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem egyen "értékű", bár én személy szerint más szót használnék rá, de értem mire gondolsz, és egyet is értek. Sokkolónak találtam a "csattanót" anno, hogy a lány végig kutya volt, csak úgy próbálták beállítani, mintha egy gyereket hanyagolnának el.


Elítélem a kutya elhanyagolását is, de azért párhuzamot húzni valaki gyermeke és kutyája között (mint ahogy a jelenet, amikor letették neki a tálat a földre, míg a másik (kettő?) gyerek asztalnál ülve evett, is próbálja), az azért erős volt a csattanó után.

júl. 3. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!