Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni gyüjtögetö...

Mit lehet kezdeni gyüjtögetö csaladtagokkal?

Figyelt kérdés
A szüleim sajnos kenyszeres gyüjtögetök. A lakas iszonyatosan lomos, vallalhatatlan. Mit lehet velük kezdeni? Szakemberhez nem mennek mindig ha megemlitem csak a veszekedes van. De ez a helyzet ez nem normalis, es engem is megterhel evtizedek ota. Ezt a helyzetet nem lehet sehova se bejelenteni, teljesen tanacstalan vagyok.

jún. 18. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bejelenteni bűncselekményt meg szabálysértést lehet.


Ha nem lehet rájuk hatni, akkor a legtöbb amit tehetsz elkerülöd őket.

jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tudnék rájuk hatni. Pont az ellenkezője vagyok, dobálok ki mindent ami hasznos, haszontalan.
jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem lehet velük kezdeni!

Én a feleségemmel vívom ezt a csatát!

Ládák, zsugorba csomagolt élelmiszerek, konzerv lerakatok szerte szét a lakásban, - a Wc-re és a fürdőszobába ládákra festett turistajelzések mentén lehet odatalálni.

Időközönként összezördülök vele azért, hogy leülni SEM lehet sehova, - csak egy ágyon hemperegni. Dühös sértődöttségében átszervezi máshová a kuplerájt, aztán két-három hét távlatában minden "visszanő" oda, ahol volt...

Kiborító, de lehetetlen küldetés ez ellen felvenni a harcot!

Tatárjáráskori lomokat kerülgetek nap mint nap - több, mint 20 év távlatában... Amikor megkérdezem tőle, hogy tudja-e egyáltalán, hogy miket lehet megtalálni a lakásban - és hol, - akkor persze nem tud/akar válaszolni. Reménytelen!

jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 igen tudom nem sertenek ugymond semmilyen jogszabalyt megis kart okoznak a sajat es a hozzatartozojuk eleteben.


3# aterzem..borzaszto ez az allapot es nem hiszem el hogy erre nincs valami eszköz hogy ha szep szoval nem lehet rajuk hatni akkor valami uton modon ra lehessen kenydzeriteni a normalis utra lepest. Nem tudom hany embert erinthet ez a problema de ez nincs eleg komolyan veve. Nekem a maganeletemet tette ez eddig tönkre nem tudtam miatta ismerkedni sem mert tudtam hogy eljön az a pillanat amikor bemutatna az ember a parjat es en ezt a disznoolat nem tudom vallalni.

jún. 18. 13:19
 5/6 anonim válasza:
Extrém takarító brigádra van szükséged. Van a műsor is,ha ismered..
jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ő dolguk, ő életük. Felnőtt emberek. Max ha meghalnak eltakarítasz, eladod a dolgokat vagy felhasználod.


A gyűjtögetés mögött sok esetben pszichés problémák húzódnak.


Élj saját/külön életet és nem fog zavarni.

jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!