Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Normális,hogy így néz ki a...

Normális,hogy így néz ki a tetovalasom 5 nap utan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom hogy kell kepet mellekelni,viszont nagyjabol le tudom irni hogy hogy is nez ki..

5 napja keszult, 2 teli kigyo a mellkasomra,ebbol az egyiknek semmi baja a masik viszont nagyon csunyan varrasodik,nagyon vastagon,olyan minthogyha pici fekete kövek lennének benne és elég stabilak,elmeletileg ennek mar le kellett volna potyognia magatol..

foliat nem kaptam ra igy nem is hasznaltam a tetovalo szerint nem kellett ra.. ez is baj lehetett

bepanthennel kenem 3 orankent,mosom is mindennap..szerintetek ez normalis es ha igen hany nap kell meg neki mig lejon?



#tetoválás #gyógyuló tetoválás
júl. 1. 21:47
1 2
 1/11 Metionin ***** válasza:
100%
Hámlás közben vagy előtt nézhet ki furán, egyelőre ne pánikolj.
júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Elméletileg hámlás előtti fázisban van a tetkós szerint..

De ha valaki segít hogy kell képet linkelni,szivesen bekuldom:)

júl. 1. 22:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
kepkuldes.hu-ra feltöltöd és belinkeled
júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Meg is van


[link]

[link]

tegnapelőtt 08:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem volt rajta fólia, ami alatt szép lassan kezdhetett gyógyulni, hanem hirtelen kapott levegőt, villámgyorsan kezdett varasodni. Így előfordulhat, hogy kipotyog belőle, de az korrigálható.

Nyugi, csak gyors a gyógyulás eleje :-)

42/N - tetkós

tegnapelőtt 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Túl sok krémet sem szabad kenni rá, mert megszívja magát. Csak nagyon vékonyan szabad kenni. Szerintem ez nem vészes, de a tetoválódban kéne annyira bíznod, hogy őt keresd ha baj van. (Egy pár centi kontúrvonal nekem is hasonlóan gyógyult a mintából anno.)
tegnapelőtt 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És ez kb hány nap,mire ezek lepotyognak róla?
tegnapelőtt 15:00
 8/11 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Változó, gyógyulástól függ. Csak ne dörzsöld, hagyd, hogy magától essenek le a vardarabok. Olyan másfél hét körül volt nekem.

tegnapelőtt 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szuper koszonom szepen a segitseget,mindenkeppen visszajelzek majd ,hogy miujsag!:))
tegnapelőtt 15:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Okés :-)
tegnapelőtt 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!