Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak még mindig olyan...

Miért vannak még mindig olyan webáruházak, akiknél a szállítás módjaként kizárólag a házhozszállítás elérhető?

Figyelt kérdés

Azt gondolják, mindenki otthon ül egész nap?


A GLS-nek, Postának, Packetának, Foxpostnak stb. már van saját automatája, szinte nincs olyan járásszékhely város, ahol ne lennének megtalálhatóak.


Miért ragaszkodnak akkor a webhelyek az elavult megoldáshoz?


tegnapelőtt 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Például nem indokolja a forgalmuk, hogy a csomagautomata szolgáltatásra szerződjenek valakivel, mert nem jönnének ki vele nyereségesen.
tegnapelőtt 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. olyan kertészettől szoktam vásárolni, amelyik komolyan veszi a dolgát, és kizárólag a megfelelő időben, és csakis saját gépkocsival szállítanak. A fenti indok is teljesen kézen fekvő.

De rendeltem már olyan cégtől is, hogy minden termékük túlméretes, és olcsóbban jönnek ki, ha saját maguk szállítanak.

És ha minden termékük olyan, hogy csomagolással együtt nem fér bele egyik automatába sem?

tegnapelőtt 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!