Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Nem tudok bejelentkezni...

SOS! Nem tudok bejelentkezni a Foxpost fiókomba?

Figyelt kérdés
Először rendeltem csomagot Foxpostra, és most regisztráltam be, de hiába írom be a jelszót az email címemhez, egyszerűen nem fogadja el, mindig hibát ír ki. (Pedig ugyanaz a jelszó amit a regisztrációnál kétszer is beírtam, nem értem hogy mi a baja, mert próbáltam nem egyszer az elfelejtett jelszó opciót, és ugyanoda dobott ki a bejelentkezéshez, ahová persze akármit írhattam a rendes jelszót se fogadja el) Most mit csináljak? 😭 Újra regisztrálni nem tudok, mert ez Vintedes csomag, és nem változtathatom meg az email címemet. Most mi lesz ha nem tudom megoldani? Nem fogom tudni kinyitni a z boxot?! Könyörgöm segítsetek mi tévő legyek, mert ez így nem jó. Packetat használtam eddig, az működött, nem úgy mint a Foxpost, nem tudnám esetleg Vinteden megváltoztatni?

jún. 30. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először is, ha vinteden rendeltel valamit foxpost automatába, ahhoz nem kell regisztrálni a foxpostra. Másodszor, a vinteden, illetve emailben kapsz majd egy kódot, amivel ki tudod nyitni a foxpost autómatát, hogy átvedd a cuccod. Harmadszor, ez nem z box, a z box az packeta, ez foxpost automata.
jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahh köszönöm!
jún. 30. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!