Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » LGBT reklam a mozi varotermebe...

LGBT reklam a mozi varotermeben, mesefilm vetítese előtt?

Figyelt kérdés

Szögezzük le: semmi bajom senkivel szexuális beállítottsága mindenki maganugye. Én mindig is próbáltam nem megosztani az utcán a szexualis eletemet és szerencsére az emberek többsége hasonlóan vélekedik. Zavarba ejtő ha valaki utcán szarul, vagy taperolja a másikat.

Reklámozni a moziban a különböző szexualitásokat szerintem nem odaillő. Egy több ter

mes moziban szinte mindig van mese vetítve. Olyan sok fajta van már, h felét nem is tudom, h micsoda. Úgy érzem ezzel azt az üzenetet közvetítik, h normalis annak lenni. AZ a baj ezzel h a gyerekek és a tinik így be vannak kavarva teljesen. (A reprodukció érdekében szinte minden élőlény úgy van kialaktva h ellentétes neműek "vonzzak" egymást.) És ha valaki nem ebbe a csoportba tartozik azt 100%osan elfogadjuk, de nem mondhatjuk rá h így a normalis, és hogy így kellene lennie mindenkinek.

De elfogadni vmit és reklámozni h az a normalis szerintem nem fair a gyerekekkel szemben.

Hogyan varhatjuk el h becsatlakozzanak az örök körforgásba ha még a csapból is az folyik, normalis ha nem tartozol bele a csoportba.

Gondoljátok bele: hallasz a rádióban egy számot, amit utalsz. És minden nap akár többször is kénytelen vagy meghallgatni mert gyárban dolgozol és ezt játszak ott is. Egy idő után már dudolod majd az egesz szöveget beteve énekelsz. És már meg is szeretted a számot.

Ok mondtak meg neked h mit szeress. ...gondoljuk csak végig.


jún. 30. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert annak a lényege az elfogadás, és ez nem szexuális propaganda, hiába próbálja meg Rogán Antal ezt ültetni a népezet fejébe.:D
jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja senki megmondani, hogy kit szeress és milyen legyen a szexuális irányultságod. Az már adott, és nem fogja egy film, plakát, egy utcai rendezvény, egy mozi előzetes azt megváltoztatni.

Azt te félreérted, hogy a "normális másnak lenni" szerinted egyenlő azzal, hogy ez valami elvárás lenne, és legyen mindenki buzeráns. Az elfogadásról szól, hogy aki nem a tömeghez tartozik és máshogy érez, még nem lesz tőle egy szörny, egy megvetendő dolog amiért utálnia kell magát. Normális, ha valaki nem heteroszexuális, de ettől a ténytől egy heteroszexuális ember nem fog búzává válni akkor sem, ha ezt több forrásból is hallja. Nem lehet rászoktatni vagy belenevelni valakibe, hogy az azonos neműeket szeresse és vonzódjon irántuk. Ugyanúgy a melegekből nem lehet kinevelni, ők gyárilag ilyenek.


A te problémád az, hogy ha a gyereked más lenne, mint a normád, akkor megvetnéd érte, ahelyett, hogy támogatnád.

jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
11%

Ez bizony propaganda a javából.

És kik csinálják?

Hát azok, akiknek a kezükben van a média.

Én vagy te nem csinálhatsz ellenpropagandát, mert nincs mozid, ujságod, TV csatornád.

Neked a személyes kommunikációra van lehetőséged.

Mond el a gyerekeidnek, hogy mit gondolsz erről a témáról.

Ha jó velük a kapcsolatod, akkor sokkal hatásosabb lehet, mint gondolnád.

Először érdemes meghallgatnod, ők mit gondolnak erről.

Sok sikert !!

jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért ez tanulható és megválasztható. Ha nem így lenne, már rég kihaltak volna, ugyanis ezek nem szaporodhatnak.
jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
0%

Szerintem 4-s jól látja.

Ez nem a géneken múlik, mert akkor tényleg eltünt volna az idők folyamán.

jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es: nem "ezek" hanem "ök"!

Másrészt éppen ez bizonyítja, hogy nem tanult, hanem örökölt magatartás, ezelött 50 évvel még senki nek vállalta fel, ha nem heteró volt, 100 évvel ezelött meg még börtönbe is került (korábban kivégezték), ha valakiröl kiderült, hogy homoszexuális. Ebböl következöen akkoriban sehonnan nem "tanulta" senki, ellenkezöleg, aki más volt, az megpróbált "kigyógyulni" ebböl, sikertelenül, úgy kellett leélnie az életét, hogy bújkál, fél a büntetéstöl és a társadalmi elítélésröl, "mégis" meleg maradt.

jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 😂😂🤡
jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A reklámban egy körtét simogatott
jún. 30. 23:14
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocs hamar elkuldte.

Jol felismerheto mozdulatokkal

simogatta. Eloszor ezt a kepsort láttam azzal a szöveggel h neked jó helyen vannak e a Körteid. A 8 EVES gyerek egyből undorodva fordult el és mondta is h hát az tudja mi lenne. Ne haragudj de szerintem enyhén tultoltak. Ez undorító. Nem tudom ez Magyarországon is megvan e ez a reklám - kulfoldon élek. Legszivesebben odamentem volna a pulthoz és felhaborodasomat kimutatva kértem volna őket h kapcsolják ki. Semmilyen keppen nem kéne ezt reklámozni. Ha egy felkezu v down kóros v kerekes székes van a reklámban h azt fogadjuk el, az ellen semmi kifogásom, az tényleg azt mutatja h ok is ugyan olyanok mint mindenki más. De h jó helyen vannak e a korteim....ez már undorító.

jún. 30. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!