Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ébrebben aludni?

Hogyan tudnék ébrebben aludni?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon mélyen alszom én is és a férjem is és az éjjel nem vettük észre, hogy be sípolt az 5 hónapos babám légzésfigyelője.

Amikor sípolt, olyan volt, mintha azt álmodtam volna, hogy csörög valami ébresztő, így inkább át fordultam a másik oldalamra és aludtam tovább. Aztán mivel még mindig sípolt (max hangerőn), ki pattant a szemem, mert tudom, hogyha baj van, akkor össz-vissz 1,5 percem van közbe avatkozni….kb 15-20 percet sípolhatott, mire föl keltem. A férjem, meg egyáltalán nem ébredt rá föl. Szerencsére, csak oldalra volt fordulva a baba, azért nem érzékelte, de nagyon rémisztő, hogy ennyire mélyen alszom és ha tényleg éles riasztás lett volna, akkor nagy baj lehetett volna belőle.

Mit tudok ezzel csinálni?



jún. 26. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp, de szerintem az okosórák tudnak rezegve értesíteni. Ha a légzésfigyelőnek van applikációja és ott tud riasztani, akkor lehet jobban megérzed, ha a kezeden fizikailag (is) jelez valami.
jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs applikációja. A sima Snuza Hero-t használjuk, ha nem vagyunk otthon (most éppen nyaralunk, azért használjuk ezt és nem a lapos légzésfigyelőt) és ahhoz, nincsen applikáció, csak a Snuza Hero 2-nek☹️
jún. 26. 23:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!