Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hinni ilyen kedves...

Lehet hinni ilyen kedves embernek/embereknek?

Figyelt kérdés

Annyian másokból akarnak megélni és annyira mézes mázasan adják elő magukat,hogy engem már elgondolkodtat,hogy kinek is lehet hinni. Itt van pl ez a mosolyka [link]

Kínál egy befektetést 1000 euró befizetéssel ami azért egy átlag embernek nem kis pénz és befektetési megtérülést ígér. Tenerifén valami egészséges kékzóna létrehozása 100 éves átlag életkor dologgal. Én azt tanúltam meg amikor valaki túl temyérbemászó kedves minden áron segíteni akar de csak ezt meg azt vegyél meg meg fektess be ennyit meg annyit én csak jót akarok neked....

A hozzászólók általában meg mindent elhisznek áradoznak az ilyen emberekről ha valaki meg negatívat ír habzó szájjal harapják át az ember torkát az ilyen jó embereket hogy meri valaki bántani.



jún. 26. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hírnév és kedvesség annyiban számít, hogy lesz tőle egy pozitív előítélete az embereknek és nagyobb bizalmat adnak neki. De ha őt is átverik, és ennek nincs tudatában, kihasználják a naivitását, akkor ő is áldozat. Azért az ilyen "fizess be, és majd nagyon jó lesz neked egyszer" jellegű üzletek jellemzően bukással végződnek.
jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénzről van szó? Senki idegennek, főleg nem ennyire nyilvánvalóan alaptalan alakoknak, ekkora rikítóan gyanús marhaságokkal, mindenféle hátteret nélkülözve. De sajnos voltak, vannak ésesznek is olyanok, akik bekapják az ilyen primitív csalikat.
jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szájbarágósságról valahogy nem az jön le, hogy a hivatásos befektetőket kívánnák megcélozni ezzel.
jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3/


Gondolom a hiszékenységre és a hírnevükre építenek.

jún. 26. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!