Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség a vágyakozás...

Mi a különbség a vágyakozás és a szerelem közt?

Figyelt kérdés
jún. 25. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően azt mondanám, hogy vágyakozáskor csak a saját boldogságod kielégítése a cél, egyáltalán nem érdekel a másik fél hogyanléte csak vágysz hogy melletted legyen mert te attol boldog leszel. A szerelem is egyfajta vágy de itt már nem csak a saját boldogságod megvalósítása a cél, nem csak az vált ki jó érzést belőled, hanem ha a másik fél is jól érzi magát és boldog. Valamint ha rossz kedve van valami bántja akkor az rád is hatással van. Sima vágyakozásnál ez nincs jelen.
jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szval ha valaki iránt vágyakozol de lépni nem mersz az csak vágyakozás és nem szerelem?
jún. 25. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem attol hogy nem mersz lépni, még lehet az.. Sőt a szerelem sokszor szimpla vágyból alakul ki. Ebből csak annyi derül ki hogy szimplán nem vagy elég bátor. Nyugodtan lépj, ha nem teszed meg sokáig bánni fogod és az rosszabb érzés mint ha kapnál egy nemet.
jún. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már léptem és sajnos túl későn már lett barátnője és nemet mondott
jún. 25. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( de semmiképp se add fel, van akinek összejön az elején van akinek a 10. :)
jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de én sokkal jobban nézek mint ő és ezt nem nagyképűségből mondom. De szerintem azért se mertem lépni mert csak a fejem vette az egészet be.
jún. 25. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!