Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefonról zenét nyomni a...

Telefonról zenét nyomni a kocsimban, hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Telefonról szeretnék zenét hallgatni az autómban, de pendrive-al nem szeretném megoldani, transmitterel pedig problémáim vannak, nehezen lehet elkapni azt, amikor nem recseg, ha meg jól van belerakva, akkor egy kisebb bukkanó kimozdítja azt és újra recsegni kezd. Azon gondolkodtam, hogy kábellel azonnal a rádióba kötni, de a rádión csak usb csatlakozó van. Egy usb - aux átalakító kábellel ez megoldható lenne ? illetve a telefonomon is csak USB C van szóval ott is egy usb C to aux kábel kellene.

Ezekkel az átalakítókkal működne a dolog?


jún. 19. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

usb-aux biztos nem lesz jó mert az usb digitális jelátvitel, az aux meg hangjel átvitel.

Talán usb-usb átalakitóval jó lesz, feltéve hogy a teló és a rádió kölcsönösen felismerik egymást.

jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van benne kazettalejátszó?

[link]

jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Bovcsm ezt akartam


[link]

jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es valaszolonak

Már arra gondolsz, hogy usb - usb C, egyből telefonra? jó gondolat, szerintem kipróbálom, köszönöm


Kazettalejatszom sajnos nincs, de az is nagyon jo otlet, nem is tudtam hogy van olyan átalakító, köszönöm.

jún. 21. 15:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!