Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitseg?? nem tudom kitorolni...

Segitseg?? nem tudom kitorolni a fenekem!Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Mar fele wc papirt elhasznalttam es meg mindig olyan! Zuhanyozni nem tudom most menni mert mar voltam elobb es az anyamek gyanakodnanak hogy miert megyek megint es a nedves torlokendo is pont elfogyott

jún. 19. 18:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Tessek masnak is van ilyen baja, nem kortol fugg


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__766..


Azert tettem fel a kerdest mert gyorsan kellett volna valami otlet hogy mit csinaljak de mar mindegy, azt hittem ez az oldal erre van nem pedig arra higg itelkezzenek az emberek

jún. 20. 22:39
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ez egyszeri alkalom volt vagy rendszeres akár mindennapi eset? Egyébként attól is függ hogy mit kajáltál ami kijött lehet az volt olyan hogy tiszta kakis lett a segged.

A másik lehetőség a szőr. Szőrös segget nehéz kitörölni csupaszra.

A harmadik opció emésztési probléma.

Bár nálam régebben fordult ez elő és sokszor volt hogy véres volt a wc papír mire sikerült kitörölnöm normálisan és nagyon sok wc papírt használtam el. Mára már szerencsére ez elmúlt és nem fordul elő, nem tudom hogyan. Ha elő fordul akkor is nagyon ritka.

jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Van, hogy én sem szoktam kitörölni.
jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kover vagy? Eddig hogy torolted ki?
jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem kövér, csak sz@rtam egyet, felhuztam a gatyát aztán szevasz.... Van mikor le se huzom ha nyilvános helyen vagyok..
jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!