Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdenétek nyomozni...

Hogyan kezdenétek nyomozni egy ember után, akit életetekben csak egyszer látattok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a szitu h tegnap a cirkuszban (Lázár Ervin program által.) láttam egy fiút aki nagyon megtetszett. Nem tudom el felejteni sehogysem.. a barátnőim próbálták oda hurcibálni h kérjük el az instáját, de nm mertem odamenni. (Azóta is bánom xdd) És most nm tudom h han derítsem ki h ki az a fiú.. ti hogyan nyomoznátok ki? V mit lehet tenni egy ilyen helyzetben? Sokat jelentene!!

Előre is köszönöm a válaszokat.<33



#nyomozás #Random helyes fiú #fővárosi nagy cirkusz
jún. 6. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Facebook esemény kedvelői közül, de ez teljesen kiszámíthatatlan. Találtam már meg így embert, de ebből még nem következik, hogy mindenki reagál egy eseményre aki ott lesz. Vagy ha reagál, lesz kirakva profilképe a saját arcával.


Ne reménykedj, ezt ott kellett volna helyben megoldani, utólag már túl késő. És ugye még ott van, hogy nem biztos, hogy egyedülálló a kiszemelted, vagy egyáltalán érdekelnéd őt.

jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nyomozzanak a barátnőid.
jún. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy például egy cirkuszon vagy egy koncerten és hasonló eseményeken ha látsz egy személyt szinte lehetlen kitalálni hogy ki ő anélkül hogy megkerdeznéd vagy a barátnőid ismernék. Ha tudnád hol él lazán ki lehet deríteni de akkor is csak ha kisebb városban. Tehát egy Pestit szinte lehetetlen megtalálni. Ha látok egy csajt például egy falunapon lazán ki lehet deríteni (10 perc alatt megtalálható a személy) De ilyen helyeken reménytelen. Szóval ja, oda kellett volna menned mert ez így lőtt ügy. Legalább tanultál a hibádból.
jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Ez már így szinte esélytelen.
jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!<3
jún. 8. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ilyen. A lehetőség jön, ott van egy kicsit, aztán megy. A tanulság, hogy bátrabbnak kell lenni. Ez a lehetőség már elment. Pontosabban kihagytad...
jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!