Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak szabadidőmben?

Mit csináljak szabadidőmben?

Figyelt kérdés

Mostanába azt vettem észre magamon, hogy álandóan a közösségi médián lógok, és shortsokat nezek. Ehelyett szeretnék valami produktívabb dolgot csinálni szabadidőmbe.

Szoktam eddzeni, most nyáron kajakozni is fogok. Szeretek olvasni is, de nemtudom hogy mit olvassak. Szeretem az autókat motorokat(motorozok is). Van egy számítógépem amin szívesen csinálnék vmi hasznosat ami érdekelne. Duolingon tanulokangolul, spanyolul de mostanába már csak azert csinalom h megmaradjon a szeriam(nincs motivacio).


Ebben kérném a segítségeteket, mit tudnék csinálni a sok tiktokozas helyett?



jún. 2. 18:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es meg hangsueren jatszok(tangoharmonika), rajozlni meg nem tudok es nem is akarok.
jún. 2. 18:41
 2/7 A kérdező kommentje:
(Fiatal vagyok, meg csak most kezdem a kozepsulit)
jún. 2. 18:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Es fiu
jún. 2. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Csajozz
jún. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ezek Nagyon jól hangzanak.
jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak könyvajánló youtube csatornák, adott csatorna még az írókkal is intéz interjút.


Az se kizárt, hogy pl elsétálj egy könyvtárba. Nálunk pl szép, modern és igényes a megyei. Adott könyvtárakba programok is szoktak lenni.


Pl sulis koromban író-olvasó talik is voltak. Fésűs Évára emlékszem is.


Maga az írás se rossz, mint hobbi.


A nyelvtanulással kapcsolatban lehet neked is érdemes lenne valakit vagy valakiket megismerni külföldről.

Sokkal jobb és motiváló tud lenni úgy, hogy hajt pl a kíváncsiság, érdekel az adott emberek személyisége, kultúrája, véleménye, sajátos nézeteik stb.


Jómagam pl MMORPG-n leltem ilyen emberekre, akikker immár kb laza 15 éve tartjuk a kapcsolatot.

Szoktunk talizni is. Vagy akár egymást meglátogatni. Úgy még a szállás is ingyenes és a helyi meglátogatott ismi által tájékozottabb is leszel.


Egyik ismim augusztusban érkezik magyarba és mi itteniek igyekszünk mindenben segíteni neki. Szállástól egészen az alapvető infókig.


De vannak olyan "társkeresők", ahol be lehet jelölni azt, hogy te csak ismerkedsz, levelező társat keresel.


A rajz nem az erősséged, akkor érdemes lenne mesélned, hogy mikben vagy jobb.

Pl ha számok világa, progik érdekelnek, akkor a programozás is érdekes tud lenni.

Emellett pénzt is lehet vele keresni, ha felfejlődsz a témában.

Pl discord, weboldalak, játékok, app-ok is szeretettel várják a programozókat, de akár biztonsági cégek is jól fizetnek, ha netán szakosodál. Otthonról is végezhető sok ezzel kapcsolatos munka.

3 játéktársam is hasonló körökben dolgoznak chill-ben otthonról.

A 4. pedig most van egyetemen, a közös game miatt pedig már leendő protekciója is megvan.


Fotózás is jó hobbi, de akár bevétellé is ki lehet nőni.

Az alapokat netről meg lehet tanulni, sok magyar és külföldi youtuber is foglalkozik a témával. Több féle ágazata van a fotózásnak is,mint pl portré, termékfotó, természet és épület fotózás stb.


Barkácsolással hogy állsz? Jómagam még nő létemre is imádom. Rengeteg minden kivitelezhető. Még kanapét is csináltam egészen a fa alaptól a kárpitozásig.

Jelenleg pedig megrendelésre készítek egy pici fotelt BJD baba számára.

Faragott, csiszolt mintás szélekkel barokk stílusban.


Sportokban mit szeretsz?

Részemről a görkori, bicikli és tollas, fallabda kedveltebbek. Jó ha van rá egy másik barát vagy ismi vagy csak sporttárs, akivel együtt csináljátok.


Bicótúrák szoktak lenni. Adott sportok még egyedül is jók pl kikapcsolódásnak, énidőnek. Teret adva gondolataidnak.


Van még jópár dolog a fejemben, ám azok javarészt már rajz, szobrászati képességekkel köthetőek össze és mondtad, az ilyenekkel hagyjunk.


Az internet egy csodás hely, ha jól használja az ember, sok mindent tanultam, informálódtam onnan. Csak jól kell használni.


S erre is lehet motiváció az idegennyelv, mert pl angolul sokkal több minden fedezhető fel.

jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Uhh, hát programozás érdekelne is, meg a fotózás sem áll távol tőlem, esetleg tudnátok megbízható youtube csatornákat ahol valamelyik témában 'tanítanak'?

Barkácsolás is érdekel, kertesházban lakom, apukámnak sok szerszáma van hozzá.

Sportokban pedig nyáron kajak,biciklizés hideg időben pedig testépítés.

jún. 4. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!