Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy pottyantós wc-t körülbelül...

Egy pottyantós wc-t körülbelül hány méter mélyre kell ásni? Régen hány méter mélyre ásták?

Figyelt kérdés

jún. 2. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függőt. Pl. mennyire volt köves a talaj, hol volt a talajvíz, mekkora volt a család stb.
jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De egyszer megtelik
jún. 2. 11:59
 3/12 anonim ***** válasza:
akkor fogták kilapátolták általában a trágyadombra dobták a szikkasztott tartalmat (a víz elszivárgott róla). Vagy közvetlenül kiszórták a földekre.
jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ásták túl mélyre, és a keresztmetszete sem volt túl nagy; szóval nem volt túl nagy az űrtartalma.

Gyerekkoromban olyan szolgáltatás volt az ürítése, mint most a szippantás, legalábbis városban.

A szállítás előtt lovaskocsiról tőzegkupacot helyeztek el az ingatlan elé, szállításkor merítőszerszámmal vödrökbe merték ki a tartalmat, kihordták, a tőzegbe keverték, és úgy szállították el, bádoggal bélelt lovaskocsival. Ami az udvaron elcsepegett, azt a háziak homokkal, földdel szórták be. Messze bűzlött a környék.

jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csinálsz inkább komposzt WC-t? Nem lenne bűz és lenne értékes trágya a növényeidnek.
jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont. Nekem van normál angol WC-m,de azt csak télen használom. Amikor nem kell félni, hogy befagy a sejhajom, inkább kint végzem a dolgom.
jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék kinti pottyantóst csinálni, csak kíváncsi voltam.
jún. 2. 16:11
 8/12 anonim válasza:
Én pár éve ástam kb 1,5m mélyre sikerült leásnom utána annyira kemény volt a föld hogy nem bírta az ásó szóval max 2m er.
jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ha mindennap használjuk akkor csak megtelik, nem? Főleg ha kevesebb mint 2 m meg többen vannak.
jún. 2. 19:01
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
folyamatosan szivárog el belőle a víz, és "esik össze" a cucc.
jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!