Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik helyesírási hiba...

Melyik helyesírási hiba idegesít a legjobban gyakorin? XD

Figyelt kérdés
Az a legjobb mikor írják, hogy "bocs a hejesírási hibákért"....
2010. okt. 29. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

:"D.

engem az idegesít nagyon ha sok kérdőjelet meg felkiáltó jelet raknak. de hát ez van =)

2010. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a hüje
2010. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"agyatok tipeket légyci"
2010. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

meg a létszi :D

meg az mikor van egy szónak igekötője, és az igekötő meg a szó közé beékelődik egy szó, és azt egybeírják az igekötővel :D

pl: meglehet írni...

2010. okt. 29. 19:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
létszi :DDDDDD
2010. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
a betűk nem kettőzve írása és a o u -k eltévesztése: Pl.: Kigyo , siklo... ezektől kikészülök, és persze, hogy mondom hogy hogy kell ínri...
2010. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor valaki szándékosan felcseréli az ly-t és a pontos j-t, pl.: "ojan, hüje, valy, stb.
2010. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
xDxD
2010. okt. 29. 22:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem a "muszály" is zavar. Nem hiszem, hogy nem lehet megjegyezni, hogy az muszáJ.
2010. okt. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem alapból sok minden zavar, itt egy példa, ami ma kiverte nálam a biztosítékot:


"Hu hát rengeteg ilyen van pl boltba voltunk vmelyik nap papájátol sokszor hallja hogy fáj a szive ugye nos álunk a sorban a pénztárnál kisfiam nagyba fogdosa derekát és közbe sohajtozik nagyokat egyszer csak megszolal anyu nekem ugy fáj a szivem azt hiszem hogy ennek mütét lesz a vége papátol tanulta aszöveget .Erre kérdezem tőle és hol fáj hát anya itt a szívem erre édes kisfiam a a szive helyert derekát nyomkodja .Akor a másik nyáron felvettem kicsit kivágott felsőt kijövök a szobából az akkor 3 éves kisfiam azzon mod megszolalt anya mars visza a szobába mit fog ehez a ruhához szolni az emberek annya légyszives ne égesél már D"


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2010. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!