Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van elég pénzem egy hétre...

Van elég pénzem egy hétre aztán semmi bevállaljam igy ezt?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki fizetne nekem azért nem irom ki miért de ugyis tudjátok mit ajánlott fizet érte 10 ezret. Totál kétsébe vagyok esve nem látok más utat. munka jelbe sincs mindenhonnan kirugnak csak nyolc általánosom van meg.

#pénz #kétségbeesés #nem akarok éhen halni
máj. 28. 08:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Pl pitypang minden része felhasználható, levele jó saláta is. Abból pedig dunát lehet rekeszteni annyi van a szabadban.
máj. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
80%

Próbáld ki szerintem, hogy középutas válaszokat adsz konfliktushelyzetben és igyekszel helyesen felmérni, hogy mikor támad valaki és mikor tanít! Sokkal jobb megmaradni a rossz munkahelyen és onnan keresni a munkát. Nyilván semmi rosszat nem mondasz korábbi melóhelyektől se meg a mostaniról is csak annyit, hogy nem érzed, hogy használnád a képességeidet.

Igazából nem a munkával van a gond, hanem az emberekkel. Félre ne érts: veled is és velem is. Valamennyire idomulni azért szükséges, és legtöbbször kiderül, hogy jól tetted, hogy az összecsiszolódás útját választottad. Nagyon abuzív helyen nyilván mehet az álláskeresés, ahogy fentebb írom.

máj. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Senior Séf ***** válasza:
87%
Ne minket kérdezz. Neked kell tudnod, mennyit bír a gyomrod, és mi az, ami után még bele tudsz nézni a tükörbe. De azt előre megjósolhatom, hogy az önbecsülésedet nagyon meg fogja tépázni a testi szerelem ilyetén lealjasítása. Ehhez képest a gyári csicskáztatás valóságos kéjmámor.
máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Végül mi lett? Találtál valami megoldást?
jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!