Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van elég pénzem egy hétre...

Van elég pénzem egy hétre aztán semmi bevállaljam igy ezt?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki fizetne nekem azért nem irom ki miért de ugyis tudjátok mit ajánlott fizet érte 10 ezret. Totál kétsébe vagyok esve nem látok más utat. munka jelbe sincs mindenhonnan kirugnak csak nyolc általánosom van meg.

#pénz #kétségbeesés #nem akarok éhen halni
máj. 28. 08:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
10. Inkább szex rabszolga leszel?! Mert a prosti az tulajdonképpen az... Akkor veled komoly gond van! Ha választanod kell a munka és az éhenhalás között te a halált választod önként!
máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Akkor mndjatok jobbat!

Ha nagyon beosztom a pénzem ki tudom huzni két hétre is de akkor joforman csak szart fogok enni. ami munka jelbn van az július eleje leghamarabb.

máj. 28. 12:11
 13/24 anonim ***** válasza:
36%
12. Húzz el gyárba dolgozni! Gondolom jobb az éhenhalásnál. 8 általánossal hadd ne legyen már probléma, hogy "rabszolga" munkát végzel, az is munka és fizetnek érte! Ha jobbat akarsz tanulj tovább, munka mellett is tudnál...
máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Kólauborkával ***** válasza:
24%

Téged miért zavar, ha valaki a legősibb mesterséget válassza?

Had csinálja, ha akarja, de legalább a piaci áron és ne lopja meg saját magát…

máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
13as! Te dolgoztal gyarba hogy ennyire tudod? Fogadjuk sose! Mindenki osztja az észt hogy menjek gyárbavissza.azt hogy milyen 8 órákat rohadni a melegb meg volt hogy 12 órákat álltam- ez embertelen rabszolga meló.
máj. 28. 12:24
 16/24 anonim ***** válasza:
56%

15. Igaz gyárban nem dolgoztam, de kerti munkát végzek.

Képzeld napi 8 órát 40 fokban napon ások, füvet nyírok, gazolok, metszek stb... szerintem a gyári meló ennél könnyebb.

És valószínűleg sokkal jobb mint éhen halni.

máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
16os te mennyit keresel?
máj. 28. 12:34
 18/24 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem gáz ha bevállalod.
máj. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, olvasva az eddigieket... Picit nyugodj le.


A másik kommentelőknek igazuk van és semmi rosszat nem írtak, az más kérdés, hogy most stresszes vagy és negatívan gondolkodsz az érzelmi kavalkád miatt.


Teljesen érthető az is, hogy nem szeretsz "csicskulni", de azt ne feledd: amíg alkalmazott vagy bárhol bármilyen körben ez mindenhol jelen lesz.


Igaz, a gyárakban aljanép módon viselkednek, ám hidd el... Van rosszabb hely.


S az egyik ilyen a szexuális szolgáltatások.


Ott brutális dolgok is vannak, vannak olyan körök, amikbe belecsábíthatják a magadfajtákat és elintézik azt, hogy olyan rabszolga legyél, aki ne tudjon visszafeleselni, de még csak jogi útra se tudd vinni az ügyet.


Ostoba húgomat pl egy tehetős faszi tudta megmenteni... Komoly összegeket megfizetve és mimden kapcsolatát megmozgatva, de ritka az ilyen eset. Sokan elvesznek, öngyilkosok lesznek vagy elintézik, hogy életben maradj és megtört tested-lelked gyalázzák tovább.


Jómagam is dolgoztam ideiglenesen gyárakban, amikor sos meló kellett, ám nincs az az isten, hogy a testemet szexmunkára adjam... Azzal eladod a női büszkesésed, a tested intimitását, önbecsülésed s ott igazi rabszolga vagy.


Ismerek egy fiatal nőt... Az ő története alatt elsírtam magam és azon csodálkozok, hogy bírta ki épp ésszel mindazt,ami vele történt.

Kegyetlen háttér történettel rendelkezik.


Kerüld el a szexipart. Főleg, ha erős nem becsicskuló nőnek gondolod magad!


Egy igazán erős, nem csicskuló személyiségnek eszébe se jut a legbecsicskulóbb "munkát" végezni.


Nincs munkád. Időd van.

Rögtönözz és legyél kreatív!


Mindenből lehet pénzt csinálni.

Csak tudnod kell meglátni a lehetőségeket a pánik helyett.


Törött kerámia tányérból és üvegből is olyanokat lehet alkotni, amiről meg nem mondaná az ember, hogy "szemétből" készült és lehet bolti minőségi terméket csinálni.


Kezdd el kicsiben.


Fokozatosan pedig visszaforgatni a kesst és többet alkotni. 60 ft ból se lehetetlen százezreket kihozni lépésről lépésre.


Vagy pl elkezdődött egy ideje a kertezés. Csak el kell ültetni pár dolgot és hati 1x karban tartani. Abból is lehet jó pénzt csinálni.


Vagy gyógynövény szedés. Békés, csendes, egymagad vagy a természetben. S le kell adni gyűjtőhelyeken, ahol pénzt kapsz érte. Nem kell megszakadnod se csak kellő időt és figyemet szánni rá.


Hallgathatsz közbe valamit vagy akár tanulhatsz is.

Anyám olaszt memorizálta pl kertezés alatt.


Nehezebb, de hosszú távon jobban megéri, mintsem eladni az intimitásodat jelképes összegekért. Később pedig a jövőben nem a lelki problémákkal fogsz járkálni szakihoz, hanem fellélegzel és kihúzhatod magad: nehéz volt, de megoldottam.


Sok sikert! Ne add be a derekad!

máj. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ui: éhen se lehet halni. Főleg, ha van interneted.


Rengeteg ehető növény van, az más kérdés, hogy nem a kedvenced.


Pl nagyon finom salátákat lehet csinálni.

máj. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!