Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan egyszerű ábra,...

Van olyan egyszerű ábra, aminek sok jelentése van?

Figyelt kérdés
Például ha rajzolok egy létrát, az nézhető sinnek is. Vagy egy 4 ágú villa, lehet seprű is. Olyan ábra kéne, aminek ennél több jelentése lehet, és lehetőleg ne szinonímák, hanem tényleg különböző értelmezések. Az ábrát akár fejjel lefele, vagy 90 fokkal elforgatva is nézhető!
2010. okt. 29. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
két hegy :D
2010. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bővebben? Annak egyik jelentését se egyértelmű megmondani szerintem.
2010. okt. 29. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer rajzoltam egy trambulint és kb 10féle dolognak lehet nézni.Sakktábla,grillsütő,egy skót lába,háló,nádtetős ház...stb összesen 10féle dolog,de a többi nem jut eszembe.

Itt van a link: [link]

Ilyesmikre gondoltál?

2010. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyami kell, ami egyértelműen felismerhető.
2010. okt. 30. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Pl. ha rajzolsz egy kört, az a naptól a behajtani tiloson át a pin@'ig kb. ezerféle dolgot jelenthet.
2010. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kör napnak nem jó, mert ha nap, akkor az ember sugarakat is rajzol. Ha meg tábla, akkor az oszlopot is odarajzolja az ember, hogy egyértelmű egyen. Olyan ábra kell, ami ha az ami, akkor azt úgy is ajzolnád. Pl sin és létra teljesen jó, de nekem legalább 3 jelentés kéne.
2010. nov. 1. 08:50
 7/9 anonim ***** válasza:
ha mindenkibe belekötsz, nem tudunk segíteni!
2010. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én trambulinommal nem tudom mi a gond,simán 5 dolognak nézhető forgatás nélkül...Kicsit nézni kell,hogy 10 is legyen.Nem tudom,hogy ennél van-e kreatívabb ábra.
2010. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem belekötni akarok, hanem NEM jók nekem az említett ábrák. Ne kérdezzétek, hogy mire kell nekem! Olyan ábra kell, amit más is úgy rajzolna le, de mégis több jelentése van. A kör napnak nem jó, mert ha valakinek azt mondod rajzoljon naot, akkor nem egy sim kört fog rajzolni, mert abból nem lesz felismerhető. Többnyire sugarakat is rajzol neki, hogy biztos felismerhető legyen. A sint és a létrát például ugyanúgy rajzolod, és nem nagyon lehet semmit hozzátenni, amivel egyértelműbb lesz.
2010. nov. 2. 07:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!