Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan ismerhetnék meg jobban...

Hogyan ismerhetnék meg jobban egy lányt? Én is lány vagyok és azért kérdezem mert szimpatikus és szeretnék új barátot szerezni.

Figyelt kérdés
Felvettem MSN-re is de csak a szia, ki vagy, mizu-ig jutottunk. Mit tegyek ezután vagy lehet, hogy ő nem is akar megismerni?
2009. jan. 4. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj felhozni valami semleges témát, pl. unatkozol, nem tud valami jó filmet? vagy ilyesmi, ez jó kiindulópont lehet.

Vagy írd le az MSN-ed és biztos felvesz pár barátkoznivágyó:D

2009. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lányokkal én sem tudtam soha ismerkedni :)) én is lány vagyok. És az a baj, hogy ha valaki jófejnek tűnik és esetleg megismerném akkor 1 vagy azt hiszi, hogy fel akarom szedni 2 nem érdeklem, mert már vannak barátai és engem lenéz mert csak fiúkkal akar ismerkedni már.

De ha elmondod neki, hogy azért vetted fel mert jófej csajnak tűnt, akkor az szerintem nem árt. Ha van közös ismerősötök róla is beszélhettek. Vagy kérdezgesd, hogy mit csinál milyen zenét szeret stb. Hogy telt a karácsony, a szilveszter. Ha nem akar barátkozni, akkor úgyis letilt majd vagy jelzi, hogy nem érdekled :)) de ezek normális kérdések, nyugodtan megkérdezheted.

2009. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!