Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dolgozó fiatalok te mennyit...

Dolgozó fiatalok te mennyit költötök bulira is szórakozásra?

Figyelt kérdés
Én az utóbbi pár hónapban száz ezreket basztam el bulizasra( heti 2x buli drága helyeken cigi taxi stb) gyakorlatilag minden félre tett pénzem elbasztam. Ennek véget akarok vetni akarok szórakozni de normális keretek között. Szerintetek havi hány buli és milyen keretösszegig reális?
márc. 24. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0
márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Járj ritkábban. Én pl inkább megyek kb kéthetente egyszer, máskorra meg más programokat szervezek (ami lehet bármi egy random iszogatástól haverokkal kirándulásig).


Nem is csodálom, hogy ha heti 2x jársz meg taxizgatsz, elfogy a megtakarításod...

márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amennyit megtehetek. Persze vannak mellette olyan dolgok, mint mondjuk az önálló élet.
márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!