Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a crushomnak...

Hogy mondjam el a crushomnak hogy szeretem már 3 éve el akarom neki mondani?

Figyelt kérdés
(Ő fiú én lány vagyok)
febr. 15. 21:24
 1/3 anonim válasza:

Szia!

1. A crushod sejti, hogy szerelmes vagy belé?

Mert ha igen, én nem tanácsolnám, hogy bármit is mondj neki. Ha akart volna, lép.



Milyen viszonyban vagytok?

Ha közeliek, de nem vette észre a szimpátiádat, leülnék vele, mint két felnőtt (?) ember, és kerek-perec megmondanám neki. "Figyelj, egy ideje jobban kedvellek, mint egy barátot. Ha te nem így érzel semmi probléma, csak úgy éreztem el kell mondanom."

Ha nem vagytok közeliek, inkább hívd el valahova kettesben. Az intelligensek férfiak ebből levágják.


3. Hány évesek vagytok?

15-16 évesen nagyon ijesztő lehet a másiknak egy szerelmi vallomás, még akkor is, ha a kedvellek szót használod.


Sok mindent kellene tudni, hogy rendes tanácsot tudjak neked adni. Mindenesetre én nem ajánlom, hogy ömlemgősen zúdíts rá mindent. A kevesebb néha több.


Remélem tudtam bármit is segíteni.

febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen ismerkedj vele, idővel vagy akár egyből elmondhatod neki egy adott jó pillanatban.


Kommunikáció, szociális képességek, problémamegoldó képesség gyakorlása.


Szükséged lesz ezekre az életben.


Szerezz rutint ismerkedésben, ahogy anno babaként megtanultál járni s már észre se veszed, mert automatikusan megy.

Ilyen lesz az ismerkedés is.


Csak ne netes vallomás legyen.

Instan offolom az olyanokat, hogy annyi nincs bennük, hogy szemtől szemben emberként megmondja. Jobban értékelem, sokkal!

febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget megoldódott a probléma.
febr. 16. 06:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!