Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jó az néhány embernek,...

Miért jó az néhány embernek, hogy XD-zik?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

mer mé ne XD

Amúgy sztem is elég gáz, én sosem használom.

2009. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szntem ez valami vírus amit az UFO-k küldtek le h utána elfoglalhassák a földet mert az emberek olyan hülyék lesznek ha XD-znek.
2009. jan. 4. 14:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hangulat, vagy inkább hangsúly jelzés. Ugye, amikor élőben beszélgetsz, akkor a mondat hangsúlya sokat változtathat annak jelnetésén, viszon írásban nem tudsz hagsúlyozni. Erre találták ki ezeket a jeleket, amivel jelzed, hogy éppen poénkodtál, sértegetted a másikat, gúnyolódtál stb.

Ezért jó egyeseknek, mert javítják a kommunikáció hatékonyságát.

2009. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kössz a választ!
2009. jan. 4. 14:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ugyanolyan hangulatjel, mint ez-> :-) :) vagy ez-> :-D :D pontosabban ez utóbbinak egy még felfokozottabb verziója, amikor már annyira nevetsz valamin, hogy a valóságban becsukod a szemed, meg könnyezel. Ezt jelenti. Smiley, hangulatjel, rengeteg van, és mindig születnek újabbak. Ezzel végülis egyre árnyaltabb és érthetőbb lehet az internetes írásos beszéd is, és kevésbé lesz félreérthető 1-1 szöveg hangsúlya. Szerintem jó dolog.
2009. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A probléma csak ott kezdődik, amikor valaki élő beszédben is mondja, hogy lol, ikszdé és hasonló okosságok.
2009. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na. Ez: XD vagy xD pontosan arra való, hogy a beszélgetőpartnereddel megoszd, hogy milyen a mondat, vagy saját magad hangulata. Ha elforgatod a fejed, és van képzelőerőd (bár nem sok kell) akkor látod, hogy ez egy fej becsukott szemmel.
2009. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

már nemazér de fáj ez neked??

mi ezen a gáz h xD ?

lol...



xDxDxDxDXDXDXDXD

2009. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

UFO- k hát neked is lehet eszed az biztos



idiot...-.-

xD

2009. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ez nagyon loooool....

annyi lol h lol már ez lol..... xDDDD

(amúgy XD-t ritkán írok)

2010. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!