Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenkinek fáj a feje a...

Mindenkinek fáj a feje a RUSH-tól vagy csak néhány embernek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 21:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
kipróbálás előtt állok
2009. ápr. 14. 22:02
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

azt tudom neked is mondani h mindenkinek másmien szertől fáj a feje. van aki alig érzi a karjait a kokaintól. változó.

vigyázz magadra.

2009. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
a rush-t azért ne hasonlítsuk a kokainhoz... egyébként leginkább az összetételtől függ... használtam olyat is amitől egy perc után is még szédültem meg olyat is amitől 2 percen keresztül fájt a fejem...
2009. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem...hát igen, olvastam hogy sokféleképp hamisítják már ezt is. vigyázok..:)
2009. ápr. 14. 22:59
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
szerintem ne próbáld ki. habár te tudod. amúgy én azt hallottam, hogy a rush azért "jó" vagy nem tudom hogy mondjam, mert elpattanik egy ér az agyadban, és akkor érzel szédülést, meg fejfájást. mondjuk én nem próbáltam még, de nem is akarom :D
2009. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

akkor azt mondod hogy ahányszor beleszívok a rush-ba agyvérzést kapok???

először gondold végig mit írsz le...

2009. ápr. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
hát mikor én először szívtam rush-t egy kicsit fájt egy pár percig, másodszor már nem annyira, aztán nekiálltam füvezni, és azóta viszont egyáltalán nem fáj se a fejem, se a fogam, se a hasam :D XD De szerintem is emberfüggő lehet, mert haveromnak pl. nem fájt a feje a Rush-tól
2009. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor fáj a fejem a rush-tól, ha túl sokat szívok belőle rövid időn belül. Amúgy nem. Én szeretem :)
2009. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

nekem inkább feszült

ezért nem is élveztem annyira

a dolgot


aztán rövid időn belül abba is maradt

hehe

no rush!

2009. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NEm pattan el semmi az agyadban tőle, akkor már halott lennél, én kb évente egyszer veszek, azt elszippantom egy héten belül és elég is.Megunod egy idő után.Szerintem jól nézd meg neten hogy milyen az eredeti üvegcséje, és olyat vegyél.hamisból sok, az fejfájást okoz, de brutálisat:D
2009. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!