Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy gyogyós ismerősöm,...

Van egy gyogyós ismerősöm, aki azt mondja, hogy ő a disznó húst soha nem enné meg, mert okádik tőle, de ezen felül minden más húst megeszik. Szerinted megenné, ha nem lenne más?

Figyelt kérdés

Azt állítja hogy soha nem enné meg, még ha éhezne akkor sem, inkább meghalna.

Ez a gyerek soha nem éhezett, mindene megvan, soha nem dolgozott, 27 éves, a szülein él, ha munka lehetőség van, azon imádkozik hogy ne kapja meg, mert hogy egyedül nem akar bemenni, meg hogy nem találja majd meg a wc-t, és folyton panaszkodik milyen rossz neki.


Vajon ha úgy isten igazából éhezne pár hetet, megenné a disznó húst? Csak a McDonalds os szarságokat eszik.


2010. okt. 22. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
biztos zsidó :D
2010. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jó, de megenné?:D
2010. okt. 22. 23:21
 3/15 A kérdező kommentje:
am nem zsidó, sima vidéki gyerek.
2010. okt. 22. 23:22
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen. És okádna tőle.
2010. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de ha egyszer megeszik mindenféle húst, meg McDonalds os szart, akkor miért okádik a malactól?:D
2010. okt. 22. 23:24
 6/15 anonim válasza:
Nem enné meg.
2010. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
de megeszi szerintem ha nagyon rá lesz szorulva , de abból amit mondtál nem hiszem hogy az egyhamar lesz :D
2010. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nagymamám szombatista vallású volt,és a vallása miatt nem ehetett disznóhúst,és semmi olyan terméket ami disznóhúsból készült..Inkább éhen halt volna de akkor sem evett volna disznót..

Én például soha nem ennék ember húst,és kutyahúst,ha az életem múlna rajta akkor sem..

Szerintem a srác se enné meg..

2010. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

És most jobban érzed magad, hogy az ismerősödet leszólod?!...


Van, aki meg a tejet nem bírja, más meg a gyümölcsöket...


Én is utálom a disznóhúst, ha lehet elkerülöm és már vagy 15 éve nem is ettem... Inkább pulykahúst, csirkehúst eszünk.


Szerintem te titokban irigykedsz az ismerősödre, hogy milyen jó dolga van, válogathat abban, hogy mit eszik meg és mit nem...


Szerintem inkább magaddal foglalkozz!

2010. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
dehogy irigykedem rá, egy pszichiátriára járkáló pedofílhajlamu emberke...:D
2010. okt. 22. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!