Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sok ember van úgy vele, hogy...

Sok ember van úgy vele, hogy nem eszik húst csak a halat / tyúkot. Elég sok ilyen ismerősöm van. De érdekes, mert a sonkás, szalámis pizzát megeszik. De neem, mert az más. Miért más?

Figyelt kérdés
Vagy én vagyok ien hülye hogy nem értem???
2009. júl. 17. 22:54
 1/10 A kérdező kommentje:
a barátnőm is elvileg csak tyúkot eszik, de amikor pizzát rendelünk simán megeszi azt is amin marhából vagy disznóból stb. készült húsok vannak.
2009. júl. 17. 22:55
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez is egy divat, aki vega, az legyen vega, aki nem az nem.

Amúgy ennek is sok változata van, mármint a vegáknak.

2009. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

elég szar, hogy ilyenek :( de végülis az is haladás, hogy kevesebbet eszik.. mert nem az a cél, hogy az emberek ne egyenek húst, hanem hogy mértékkel..

de akkor nem kéne azt mondania, hogy csak azt eszi meg.

valszeg csöppet sem fontos neki ez a dolog.

2009. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérlek, én sem eszem disznóhúst, vadat, kecskét, birkát, édesvizi halakat, szalámikat, meg bolti lim-lomokat,stb. viszont a csirkemellet, de semmi más részét nem, marhát igen, sőt a békát, tengeri herkentyűket, meg még a marhapacalt igen. Ja, és a kacsát, libát, pulykát sem. A libamájtól meg egyenesen kiver a víz Csak annyi az indokom, hogy ezek nem ízlenek. Gyerekkoromtól már annyit "fejlődtem", hogy megkóstolok mindent, és csak utána nyilvánítok véleményt. Mindenkinél más, hogy mire finnyás, vagy mi nem ízlik neki, bár sok ember csak divatból vegetáriánus. Szóval nem lehet megérteni, magamból kiindulva mondom. Ne keress benne rendszert, még magunk se tudjuk.
2009. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én nagyon kevés húst eszek, itthon nem eszem meg, vendégségbe se, csak ha mondjuk szalonnasütés van akkor a kenyérre rácsepegtetem a zsírt de nem eszem meg a szalonnát. a sonkás pizzárol is igyekszem mindig leszedni a sonkát amit meg nem tok az rajta marad. de csak kb. havonta eszem meg. és igazatok van tényleg mértékkel kéne csak. és normálisan tartani az állatokat nem ilyen barbár , kegyetlen módon.
2009. júl. 17. 23:12
 6/10 A kérdező kommentje:
figyelj, te leírtad hogy ezek nem ízlenek, és csak ezt-azt eszel meg. viszont sokan a csirkét eszik meg csak, de a mekiből simán kijönnek egy hamburgerrel amiben a hús nagyobb mint a fejem. és az nem csirkéből van..
2009. júl. 17. 23:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Különbözőek vagyunk, van aki bort iszik és vizet prédikál. De szerencsére az ilyen embereket nem Neked kell etetned, és egy gonddal kevesebb! :-)
2009. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem elvből nem eszem sertés karajt, hanem egyszerűen nem szeretem. Egy időben nem ettem (másfél évig), utána meg nagyon furcsának találtam az izét. De például fasirozottat eszem, mert ott más az állaga, jól meg van fűszerezve. Aki elvből azt mondja, hogy nem eszik ilyesmit, de sonkát meg igen, az csak egy képmutató alak, vagy éppen ezzel akar dicsekedni, hogy milyen "menő", hogy ő mit eszik. Kit érdekel. :)
2009. júl. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem van egy vegetáriánus-anorexiás barátnőm, aki eszik csirkét-pizzát, sinkás szenyót, virslit, stb stb stb xD De akkor nem is vega -.-"
2009. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hello. Ezzel én is így vagyok. Általában csirkén és halon kívül nem eszem más húst. Viszont igaz hogy pl a Mekiven megeszem a hamburgert és a sonkáspizza sem probléma. Szerintem egy szelet marhahús legalábbis nekem "túl hús" viszont ha a pizzán van szalámi akkor ok. Tényleg nem logikus, értelek, de szerintem sokan vagyunk így vele. :-)
2009. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!